Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

bube760205

ALCATEL TOUCH 991 ИЛИ GLOBUL TOUCH

Препоръчан отговор

Здравейте на всички!Преди няколко дни си взех телефон втора ръка с АНДОРИД ALCATEL TOUCH 991 !Телефончето е чудесно но тъй като е закупен от Глобул е натъпкан с глобулски приложения.Разрових се из нета,намерих една тема в сайта на андроид но не мога да схвана какво да направя точно,макар че  е описано.в смисъл кога да инсталирам,телефона трябв али да е включен с УСБ,самия телефон трябва ли да е в изключено положение, и т.н. дребни на вид неща които ме затрудняват.Моля дайте ми съвет.С 2 думи искам д аму сменя АНДРОИДА да махна приложенията на Глобул!Това е.Моля помогнете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитахте ли да деинсталирате ненужните приложения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитахте ли да деинсталирате ненужните приложения?

Незнам как-а и те са на Глобул и едва ли могат да се деиснталират.чувал съм че направо се рутват и всичко е Ок

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!Преди няколко дни си взех телефон втора ръка с АНДОРИД ALCATEL TOUCH 991 !Телефончето е чудесно но тъй като е закупен от Глобул е натъпкан с глобулски приложения.Разрових се из нета,намерих една тема в сайта на андроид но не мога да схвана какво да направя точно,макар че  е описано.в смисъл кога да инсталирам,телефона трябв али да е включен с УСБ,самия телефон трябва ли да е в изключено положение, и т.н. дребни на вид неща които ме затрудняват.Моля дайте ми съвет.С 2 думи искам д аму сменя АНДРОИДА да махна приложенията на Глобул!Това е.Моля помогнете

Прочетете моля точка 2.3 от правилата!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...