Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Angel R

Слушалки и тонколони едновременно

Препоръчан отговор

Здравейте,може ли да ми кажете как да имам звук през слушалките и тонколоните едновременно ?  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към компютър или усилвател включваш колоните и слушалките?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към компютър или усилвател включваш колоните и слушалките?

Имам 6 жака отзад на компютъра и 2 отпред-но тези предните не работят.Искам като си включа слушалките и тонколоните в компютъра да имам звук и през двете.Чипа ми е Realtek ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам 6 жака отзад на компютъра и 2 отпред-но тези предните не работят.Искам като си включа слушалките и тонколоните в компютъра да имам звук и през двете.Чипа ми е Realtek ..

Ако драйвера на картата позволява може и да включиш. В контрол панела на звуковата карта като включиш слушалките и колонките какво ти дава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами нищо,може ли да ми кажете в кой джак да сложа слушалките и във кой тонколоните и как да ги настроя ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купуваш си външна звукова карта на USB /около 10-20 лева/ и свързваш към нея слушалките, а отзад колоните.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи си каква ти е звуковата карта и да ти кажа как да си я пуснеш . Ако си с реалтек става за 1 секунда и никакви карти няма да купуваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи си каква ти е звуковата карта и да ти кажа как да си я пуснеш . Ако си с реалтек става за 1 секунда и никакви карти няма да купуваш.

Realtek e!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отваряш тука жълтата папка и отмяташ и двете отметки. След което ще можеш да си сложиш и слушалките отпред  в буксата на кутията и да ти свирят и колоните.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отваряш тука жълтата папка и отмяташ и двете отметки. След което ще можеш да си сложиш и слушалките отпред  в буксата на кутията и да ти свирят и колоните.

Публикувано изображение

А в кой джак трябва да си ми тонколоните-слушалките са ми в зеления,микрофона в червения а тонколоните ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отпред на кутията имаш ли  входове за слушалки и микрофон ? Ако имаш  тия входове е напълно логично ,че за да имаш  звук в колоните и в слушалките  едновременно трябва да  ги сложиш  в зелените входове.  Слагаш си колоните отзад в зеленото  а слушалките отпред в зеленото и това е .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отпред на кутията имаш ли  входове за слушалки и микрофон ? Ако имаш  тия входове е напълно логично ,че за да имаш  звук в колоните и в слушалките  едновременно трябва да  ги сложиш  в зелените входове.  Слагаш си колоните отзад в зеленото  а слушалките отпред в зеленото и това е .

аз по-горе написах че предните ми не работят-не са включени в дъното-пък и нямам схемата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми  сори тогава :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз по-горе написах че предните ми не работят-не са включени в дъното-пък и нямам схемата!

Схема не е необходима. Куплунга за предния панел не може да бъде сбъркан къде да е включен. Но освен това, в зависимост от дъното може би трябва да се пипне и в BIOS-а. Затова, ако не разбираш - викни човек, който ще знае какво да направи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Схема не е необходима. Куплунга за предния панел не може да бъде сбъркан къде да е включен. Но освен това, в зависимост от дъното може би трябва да се пипне и в BIOS-а. Затова, ако не разбираш - викни човек, който ще знае какво да направи

ще обясните ли моля ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да ти се обясни  трябва да си  кажеш първо марката и  точния модел на дъното  и след това евентуално да се пробва някой по снимка да ти дава  обяснения. Както са те посъветвали не рискувай да правиш каквото и да било сам защото има риск да си изгориш компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...