Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Бисер Петков

Въпрос за батерия на часовник Montana

Препоръчан отговор

Не видях тема или раздел за ръчни часовници, и за това публикувам тук питането си. Имам такъв часовник (като на снимката по-долу), но стои без батерия доста време, и сега реших да го пусна отново в действие. Обаче не съм запазил старата батерия и не знам каква трябва да му купя. Ако някой знае, ще му бъда благодарен ако сподели.

post-346887-0-09361400-1396799778_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отваряш капачето му и гледаш колко да е голяма батерията.

Или ще е 1.5V или 3V. Може само да гадаем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имах подобен преди ок.20 години,ама моя беше LEVIS :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах и още един такъв, само че Casio, но не ми се занимава да го търся. Намерих едни стари батерии, които паснаха в гнездото, но са с различни номера. Едната е LR41, а другата е L736. Потърсих с гугъл и видях на тая снимка, че са една и съща батерия (даже има и други номерации):

post-346887-0-69107000-1396802329_thumb.

Явно е 1,5v., но не знаех, че има различни номерации. Благодаря ви все пак, че се включихте в темата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нужда да се вдълбаваш в чак толкова големи подробности. Това е размера на батерията написан по няколко стандарта  Щом работи какво повече искаш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AG3 -  SG3 LR41 192 / 384 / 392

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...