Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

andrianivanov

Препоръчайте ми Безлатен Website + Хостинг

Препоръчан отговор

Спешно ми трябва website + безплатен хостинг със собствен домейн, който притежавам. Сайта е за Музикант В Wix.com има страхотни темплейти на сайтове но при повечето хостинги в чужбина за да го имаш или трябва да си с техен домейн или да плащаш около 20 лв на месец за да ползваш твоят личен. Понеже там дизайна ми харесва и има опция за вграждане на социални мрежи - клипове от Youtube на което държа! Някъде в България мога ли да си направя подобен и да си импонтирам файловете към безплатен хостинг ако не го предлагат със избор на собствен домейн?

По доло пуснкам линк на сайт които изглежда така както искам да изглежда моя В моя случай държа сайта да е html

http://www.djgsp.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самите приложения на Wix са платени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбрах го снощи На др моясто невидях подобен професионален сайт където мога да си направя За това реших да пусна тази тема Вчера цял ден правих различни регистрации в хостинги в чужбина заради web дизайна, но ако прадлагат или крайния вариант е зле или е с техен домейн. Ако някой може да ми изготви подобен сайт му предлагам реклама в него

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбрах го снощи На др моясто невидях подобен професионален сайт където мога да си направя За това реших да пусна тази тема Вчера цял ден правих различни регистрации в хостинги в чужбина заради web дизайна, но ако прадлагат или крайния вариант е зле или е с техен домейн. Ако някой може да ми изготви подобен сайт му предлагам реклама в него

Всички неща, които правиш остават на хостинг на Wix. Ако искаш да си направиш сайт трябва да научиш малко HTML,CSS и WordPress, поне като за начало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Копие при тях се прави ако си платил хостинг план Имам понятие от програмен код но само с кода всичко нестава затова пуснах темата Някой ако може да даде решение защото нямам време Трябва да си потвърдя профилите в определени мрежи Отделно и СЕО

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора толкова трудна задача ли е сайта който ми трябва Дайте някакви решения Безплатния хостинг с динамичен сайт е със суб домейни което не ме интерисува За статичен сайт ненамирам подходящи темплейти Сам ли да си отговарям на темата Сайта ще го качвам на безплатен хостинг защото ще е от няколко страници

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема ми е решен с 6 месеца безплатен хостинг в топ сървър Още веднъж се убедих че българите не става ме за нищо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема ми е решен с 6 месеца безплатен хостинг в топ сървър Още веднъж се убедих че българите не става ме за нищо

Е, за това, че си авантаджия, не виждам ние какво сме ти виновни. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...