Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

jordanp

Споделяна на музика в блог и авторски права

Препоръчан отговор

Здравейте,Изникна ми следния казус. Искам да направя в блога си колекции от песни които харесвам, разпределени по стилове.Ще има възможност само да се прослушват песните, БЕЗ ТЕГЛЕНЕ.В този случай рискувам ли да наруша нечий авторски права, след като не се използват с комерсиални цели mp3-те?Или едва ли някой би обърнал внимание на плейлистите ми?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,Изникна ми следния казус. Искам да направя в блога си колекции от песни които харесвам, разпределени по стилове.Ще има възможност само да се прослушват песните, БЕЗ ТЕГЛЕНЕ.В този случай рискувам ли да наруша нечий авторски права, след като не се използват с комерсиални цели mp3-те?Или едва ли някой би обърнал внимание на плейлистите ми?

Ако съдържанието е качено в блога ти, т.е. MP3ките физически са там, нарушаваш авторските права. Целта няма значение в случая.П.П. Не мога да си представя как ще ми "стриймнеш" една mp3ka, а аз няма да мога да я запиша. :P Мога ли да я слушам на моя комп, значи мога да правя каквото си искам с нея и ти не можеш да направиш нищо (технически) за да ме спреш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...