Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ratewis

Пари в пейпал от банка?

Препоръчан отговор

Както подсказва заглавието, може ли от банкова сметка(в ЦКБ примерно, може и други банки да предложите) да се направи транзакция към пейпал акаунт? Също така може ли малко по-подробно обяснение на процедурата. Благодаря предварително. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както подсказва заглавието, може ли от банкова сметка(в ЦКБ примерно, може и други банки да предложите) да се направи транзакция към пейпал акаунт? Също така може ли малко по-подробно обяснение на процедурата. Благодаря предварително. :)

при плащане с пейпал ако нямате пари в сметката пейпал тегли в момента на транзакцията от вашата сметка, няма смисъл да ги местите вие

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

при плащане с пейпал ако нямате пари в сметката пейпал тегли в момента на транзакцията от вашата сметка, няма смисъл да ги местите вие

А как да свържа пейпал с банкова сметка? Поддържат ли се българските банки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как да свържа пейпал с банкова сметка? Поддържат ли се българските банки?

Аз ползвам виза електрон и съм обвързал картата си с пейпал сметката. Не съм проверявал за директно обвързване на сметка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам виза електрон и съм обвързал картата си с пейпал сметката. Не съм проверявал за директно обвързване на сметка

Впрочем, точно това ме интересуваше защото нямам виза или дебитна карта и нямам възможност да използвам тази на някой от семейството. Затова търсех начин директно от банкова сметка или, ако е нужно, да прехвърля пари в пейпал. (отново чрез банкова сметка)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че е възможно, но процедурата е тромава. А самата карта реално е просто още един начин за достъп до сметката. По-добре обмисли вариант за банков трансфер от твоята банка до сметката на другия човек. Със сигурност ще ти е по-евтино и почти 100% съм сигурен, че няма да отнеме повече време. Защото ако другата страна си дърпа парите от пейпал към банката, ще чака няколко дни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че е възможно, но процедурата е тромава. А самата карта реално е просто още един начин за достъп до сметката. По-добре обмисли вариант за банков трансфер от твоята банка до сметката на другия човек. Със сигурност ще ти е по-евтино и почти 100% съм сигурен, че няма да отнеме повече време. Защото ако другата страна си дърпа парите от пейпал към банката, ще чака няколко дни.

Погрешни заключения правите - искам да купувам, не да пращам пари на друг човек, ама сайта предлага плащане само чрез пейпал или чрез виза/мастъркард. Затова питах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сещам се, че преди време един познат ми разказваше за виртуални карти на VISA. По повод на темата ти погледнах в нета и намерих ето това. Може да го разгледаш. Не е точно това, което искаш, но мисля, че може и да ти свърши работа... ;-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погрешни заключения правите - искам да купувам, не да пращам пари на друг човек, ама сайта предлага плащане само чрез пейпал или чрез виза/мастъркард. Затова питах.

И какво ти пречи да си извадиш една Visa Electron и да я заявиш в PayPal? Процедурата ще отнеме 3 дни, но после вече ще ти е много по-удобно, при разплащания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво ти пречи да си извадиш една Visa Electron и да я заявиш в PayPal? Процедурата ще отнеме 3 дни, но после вече ще ти е много по-удобно, при разплащания.

Че то като нямаш 18 става ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че то като нямаш 18 става ли?

Пращаш някой пълнолетен (майка, баща и т.н.) да ти я извади, да вкара парички в нея и действаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пращаш някой пълнолетен (майка, баща и т.н.) да ти я извади, да вкара парички в нея и действаш.

Tочно в това е проблема - че няма да се съгласят, затова искам сам да си свърша работата. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tочно в това е проблема - че няма да се съгласят, затова искам сам да си свърша работата. :D

Каквото и да искаш да правиш ще ти трябват 18 години... ;-) Няма как... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как тогава имате сметка в банката?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

PayPal e карта за разплащания по интернет,но се изкарва само от банка,в която имаш банкова сметка.Друг вариант за покупки по интернет е webmoney.Изисква се единствено да имаш телефонен номер,с който да си регистрираш по интернет чек :https://check.webmoney.ru/?lang=ru-RU .След като имаш регистрацията,отиваш на някой автомат CashTerminal.Вкарваш си колко искаш пари в акаунта.Там се използва единствено вписване на телефонния ти номер.Хубавото е,че никой не може да ти изтегли после парите,защото всички плащания,се потвърждават с код,който получаваш на SMS,в твоя телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за мненията явно няма да се получи моята, но все пак надеждата умира последна, така че ще опитам предложенията ви. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...