Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ComerciaL

Избор на принтер втора употреба

Препоръчан отговор

Здравейте. Не разбирам въобще от принтери, а на брат ми му трябва принтер втора ръка до 30-40лв. За какво въобще трябва да се гледа при избор на принтер втора ръка? Не е задължително да печата цветно, но съм виждал на тази цена и принтери, които печатат и цветно.

Благодаря за отделеното време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има нови цветни,с гаранция за 50 лв. ...http://www.pazaruvaj.com/printeri-c3134/?orderby=1 ,ако се поразрови човек,може да се открие и по евтино.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има нови цветни,с гаранция за 50 лв. ...http://www.pazaruvaj.com/printeri-c3134/?orderby=1 ,ако се поразрови човек,може да се открие и по евтино.

Но как са евтините според теб? Мен ми мирише на лошо качество, щом е толкоз евтин пък не знам... Как е по-удачно да се вземе втора ръка принтер за тези пари или нещо ново за същите пари?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но, цената на касетата е 45 лв.за 480 копия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но, цената на касетата е 45 лв.за 480 копия.

Демек? Това за новите ли е? Съжалявам, но грам не разбирам от принтери... Трябва ни просто за печатане от време на време не за кой знае какво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакайте малко...

За какво ще се ползва машината ?

Колко копия месечно ?

Да разбирам че и монохромен (черно-бял) ще върши работа ?

Според мен е най-добре да се ориентирате към втора употреба монохромен лазерен принтер - ще ви излезне най-евтино като консуматив и поддръжка.

Само че 30-40 лева са малко. Ако наистина е необходим заделете още поне толкова и вече с 80-тина лева е можете да вземете по-сериозна машина.

Ако пък искате и да е сервизирана и със зареден консуматив, ще трябва още малко...

Общо взето с трици маймуни не се ловят.

Иначе за 40-50 лева можете да вземете нов мастилоструен, НО:

1. Много по-малки консумативи

2. По-ненадеждна работа

3. По-ниска скорост

4. МНОГО по-висока себестойност на копие.

Но пък има цветно... :)

Труден избор... :)

Помислете точно за какво ще се ползва, колко копия грубо месечно, формат, медия, .... напишете подробности и ще може да ви се даде по-конкретен отговор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...