Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

tyrboman

Трябва ми помощ за карта с навигация за VDO Dayton

Препоръчан отговор

Машинката е на един прятел иска възможно най актуалната карта.Каза ми, че не знае модела, защото не знае къде да го види

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Включва се към компютъра с USB.В устройства и принтери,ще се покаже като включено устройство.Там с десен бутон,върху него,ще покаже свойства и подробни данни за устройството.След това тук:http://www.navigation.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Navteq-NavteqEurope-Site/-/-/-/View-Promo?Page=EU_VDO-Dayton&NewDomainName=Navteq-NavteqEurope-Site&ProgramUUID=mAEKCghBOYEAAAEvMj0x.tSy&utm_campaign=homepage-logos&utm_medium=organic&utm_source=homepage-vdo&HideCrumb=true .С плащане е разбира се!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятелят ти, да си включи уреда и от менюто да влезе в system/about, ще види модела.Намирам карти, но ми се струват

мн бедни, Западна Европа 730мб, Източна Европа 360мб, докато на Германия е към 300мб, същото е за Франция,Англия и Ирландия, и др. държави.Виж тук и си свали карта .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес разбрах, че френда е решил да си купи диск.Мерси са за отговорите все пак

P. S. Димитър 59 с пари и баба знае.Щом питам тук значи търся по друг начин.Повечето хора (и аз в това число) още не са стигнали до там, че да плащат за софтуер и до, както е случая трицифрени суми така, че проявявайте малко повече разбиране към тези, които работят с пиратски софтуер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес разбрах, че френда е решил да си купи диск.Мерси са за отговорите все пак

P. S. Димитър 59 с пари и баба знае.Щом питам тук значи търся по друг начин.Повечето хора (и аз в това число) още не са стигнали до там, че да плащат за софтуер и до, както е случая трицифрени суми така, че проявявайте малко повече разбиране към тези, които работят с пиратски софтуер

А вие прочетохте ли точка 2.10 от правилата на форума?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да прочел съм го (ако въпросът е към мен). Всъщност исках да знам някакъв друг начин за оправия на проблема ми без да се налага да си плащам за софтуер, което не означава, че непременно говоря за пиратски програми.Просто ме дразнят хора, които когато някой има някакъв проблем звучат, като консултантите в магазините дето почват да те карат да си купиш еди какво си без да знаят можеш ли или не и още по малко без да им пука за това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да прочел съм го (ако въпросът е към мен). Всъщност исках да знам някакъв друг начин за оправия на проблема ми без да се налага да си плащам за софтуер, което не означава, че непременно говоря за пиратски програми.Просто ме дразнят хора, които когато някой има някакъв проблем звучат, като консултантите в магазините дето почват да те карат да си купиш еди какво си без да знаят можеш ли или не и още по малко без да им пука за това.

Ако става дума за по-популярна навигация е възможно да конвертирате карти от свободни източници. Но след като става дума за човек който си купува мерцедес ми се струва малко странно да не може да плати за навигационни карти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво да плаща, като ги има без пари,  качили са ги в нета и всички могат да ги свалят.Някой ги е купил и сега ги предоставя за други да ги имат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

след като става дума за човек който си купува мерцедес ми се струва малко странно да не може да плати за навигационни карти

Всъщност става въпрос за фолксваген, но както и да е.Приятна вечер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...