Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

K0lega

Различно държание

Препоръчан отговор

Здравейте. Помогнете ми моля ви се. След като вчера странно изключих компютъра, странно ще рече, че го оставих да заспи, а той посреднощ се влючи ненадейно, аз го изключих от копчето, и сега той е повреден. Какво му има: когато го пусна зарежда до ддин определен екран. Този където пише PCI Devices Listening...; пише че всички Device Class устройства имат IRQ номер, но SMBus Cntrlr е с NA отбелязан. Така екранът не се променя и нищо ново не излиза. Помогнете ми моля ви.С Windows 7 sp последен съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След включване на компютъра натискай бутон F8, от списъка, който ще се отвори, избери Last known good configuration

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никакъв ефект не ми дава. Нито в началния нито в замръзналият екран. Благодаря ти за отговора. Да не би заради дъното бутона да е друг? То е Gigabyte UD3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност ти не стигаш до зареждане на Windows. Виждаш само надписите на BIOS.

Евентуално може да пробваш зареждане на настройки по подразбиране в BIOS.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опотах това което каза. Изписа ми AMD Data change sucsess или калто се пишеше успех. Това ме навежда на мисълта че може да е предстоял ъпдейто който заради мен не е завършен. Екранът не помръдва. Дали не е нужна преинсталация или много бързам? PS какви са тея грешки в правописа където допускам? Извинявай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В BIOS разпознаваха ли се дисковите устройства ?

Да не си оставил някой диск в DVD устройството ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да. Не няма дискове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А кое устройство е зададено да бъде първо при зареждане ? Boot drive priority

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HDD, но докато те чаках, аз разбрах, че диска където беше с windows e празен. Няма дата на него. Как е станало така? Преинсталацията е неизбежна май или?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HDD, но докато те чаках, аз разбрах, че диска където беше с windows e празен. Няма дата на него. Как е станало така? Преинсталацията е неизбежна май или?

Как разбра ? Ако използваш системи от рода на Hiren's там май има и инструмент за възстановяване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Покажи една снимка да видим какво точно ти излиза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не вкарах диска за преинсталация и отидох да видя какво пише и беше празен. 100% сигурен съм. Но аз пиша от стар таблет iPad нямам възможност за снимки. Преинсталацията е сигурна нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не вкарах диска за преинсталация и отидох да видя какво пише и беше празен. 100% сигурен съм. Но аз пиша от стар таблет iPad нямам възможност за снимки.

Къде отиде да видиш ? Кое е празно ?

Обяснявай малко по-ясно.

Старите iPad явно са ги правили без камери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вкарах диск за преинсталация и стигнах до мястото в което пишеш, задаваш в кой диск да се инсталира Windows 7. При което разбрах, че целият диск в който ми беше датата и копието на Windows 7 е празен. Празен. След което рестартирах до добре компютъра, и имах същият проблем както гореописаният. Нямах достъп до копието си на Windows 7 OS. Така разбрал, разсъдих, че нямам нищо в харддиска си. И мисля, че трябва да се наложи да преинсталирам операционната си система.PS. да без камери но много добри, все още батерията работи за около 9-10 часа. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прескачам всички коментари и се връщам в началото на текста на автора.Според мен това може да идва от две места лошо захранване което дава сигнал да се вкл. компютъра на опр. период или някаква не добра настройка в биос.За биос махате батерията на дъното, изключете захр. кабел на ПЦ-то от контакта и чакате 5-10 минути. След като са изтекли тези минути включете само бутона за старт на компа и задръжте (така се нулират фабрично БИОС и всички CMOS схеми, памети итн.), върнете обратно батерията и включете компютъра към мрежата и го стартирайте един от колегите спомена за Ф8 задължителен параметър за връщане на някой настройки на ОС при най-добра настройка.Другото, което искам да спомена, че това явление доста странно обикновено ми се е случвало само на лаптоп при нагорял процесор (който работи все още) да се стартира WIndows. За захранването, което горе споменах, е че може да има някакъв проблем, тъй че той има различни кабели за комуникиране с дъното, (сигурно изпраща волтаж до дъното и дъното му отговаря на захранването с PWROK сигнал да се стартира цялата система)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря за отговорите. Аз преинсталнах всичко. А последното мнение е вярно. Ще пробвам за да не се получават вече такива рязки промени в поведението на системата, но мисля, че трябва да размисля над думите ви защото не разбрах всичко от първо четене. Иначе, аз вече преинсталирах системата, и ме е яд, че някой файлове които ми трябват бяха изчезнали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...