Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

UnaccustomeD

Нямам памет в Локален диск C, мога ли да прехвърля в Локален Диск D ?

Препоръчан отговор

Привет, имам един въпрос. Тъй като спират поддръжката на Windows XP, а аз от дълги години съм на тази ОС, а тя заема 7 ГБ пространсвто в твърдия диск, а Windows 7 Ultimate иска 20 ГБ място, а за съжаление нямам толкова в главния Локален диск C.. Мога ли по някакъв начин да направя Локален диск D главен, или по някакъв начин да прехвърля памет, защото в D-то имам цели 213 ГБ памет. Благодаря предварително :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет, имам един въпрос. Тъй като спират поддръжката на Windows XP, а аз от дълги години съм на тази ОС, а тя заема 7 ГБ пространсвто в твърдия диск, а Windows 7 Ultimate иска 20 ГБ място, а за съжаление нямам толкова в главния Локален диск C.. Мога ли по някакъв начин да направя Локален диск D главен, или по някакъв начин да прехвърля памет, защото в D-то имам цели 213 ГБ памет. Благодаря предварително :D

Пак не ти е ясно заглавието (какво ще прехвърляш на Д) аз доколкото разбирам искаш да увеличиш С, другия вариант е да инсталираш на Д.

за преоразмеряване на дисковете ти препоръчвам: 

http://www.acronis.com/en-us/personal/disk-manager/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е , и кво ..... като спрат поддръжката какво правим ? минаваме на 7ца или си теглим куршума :) Голем праз като я спрат , то пък колко са я ползвали :( дори и на служебния ми компютър се прецеждаше какво да се обновява .

Има програми с които да прехвърлиш от другия дял но при фал , можеш да загубиш информацията ..... и не го прави 20 а поне 50 гб  , щото 7цата го еде за стра :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спират поддръжката на ХР, и какво от това, да не е края на света? Windows XP си е все още напълно функционален и нищо не ти пречи пак да си го ползваш с една хубава антивирусна и стена. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да се вземе от Д устройство малко място, за да вдигнеш свободното място до към 60-100 и да инсталираш някой от новите Windows-и

Например с програмата Acronis Disk Director

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дали щайгата може да си позволи по съвременна ОС - всяка жаба да си знае гьола .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Долната информация е взета от сайта на майкрософт. И аз това си казвам... всяка жаба - да си знае гьола.

______

Ако искате да инсталирате Windows 7 на вашия компютър, той трябва да отговаря на следните изисквания:

• [*]

Процесор с тактова честота 1 гигахерц (ГХц) или по-бърз и 32-битова (x86) или 64-битова (x64) архитектура

[*]

1 гигабайт (ГБ) RAM памет (32 бита) или 2 ГБ RAM памет (64 бита)

[*]

16 ГБ свободно пространство на твърдия диск (32 бита) или 20 ГБ (64 бита)

[*]

DirectX 9 графично устройство с WDDM 1.0 или по-нова версия драйвер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Долната информация е взета от сайта на майкрософт. И аз това си казвам... всяка жаба - да си знае гьола.

______

Ако искате да инсталирате Windows 7 на вашия компютър, той трябва да отговаря на следните изисквания:

[*]

Процесор с тактова честота 1 гигахерц (ГХц) или по-бърз и 32-битова (x86) или 64-битова (x64) архитектура

[*]

1 гигабайт (ГБ) RAM памет (32 бита) или 2 ГБ RAM памет (64 бита)

[*]

16 ГБ свободно пространство на твърдия диск (32 бита) или 20 ГБ (64 бита)

[*]

DirectX 9 графично устройство с WDDM 1.0 или по-нова версия драйвер

По тези изисквания, мисля че ще успея да си инсталирам 32 битова система. Таа ето спецификациите : http://prikachi.com/images/604/7208604m.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...