Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

AKM5

Избор на телевизор

Препоръчан отговор

Мисля да взимам телевизор за PS3-ката, но се чудя, какво точно да избера - дали да е HD ready или FULL HD (понеже повечето игри са си 720р native и не съм сигурен дали има смисъл от 1080p), и каква марка да е, ако това има някакво значение в днешни дни. Днес обикалях по магазините и си харесах 3 моделчета - Samsung UE32F5000; LG 32LN5400; Toshiba 32L1334DG. Много ще съм благодарен, ако някой даде мнения и препоръки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля да взимам телевизор за PS3-ката, но се чудя, какво точно да избера - дали да е HD ready или FULL HD (понеже повечето игри са си 720р native и не съм сигурен дали има смисъл от 1080p)

Значи заради игри,ще се лишиш от FULL HD ! След някоя година,като ги зарежеш,защото ще ти омръзнат,ще се ядосваш,че си взел стар модел телевизор,с по слабо качество на картината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...