Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

サムライオートバイ

Слушалки за лаптоп - затворен тип до 100-120лв макс

Препоръчан отговор

Здравейте съфорумци! Препоръчайте ми готини слушалки до 100-120 лв. най-много, които да са от затворен тип т.е. да изолират колкото се може повече външния шум. Микрофон е по-скоро минус ако има на тях. Ще се ползват на лаптопа от подписа ми. Играя на игри като WOT, Star Craft II, Crysys II, GTA 4 и т.н. Музика - всякаква и доста филми. Благодаря на отзовалите се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тая умряла звукова карта от Конексант не виждам смисъл от слушалки на цена надхвърляща 30лв.

П.П. Ето все пак едно предложение от мен: akg-k99-pro

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Plantronics Audio 655 DSP USB или ако не ти се дават много пари A4TECH Bloody G501. И двата модела са с USB свърване, че на лаптопите от често включване/изключване 3.5" жак много лесно излиза от строя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Plantronics Audio 655 DSP USB или ако не ти се дават много пари A4TECH Bloody G501. И двата модела са с USB свърване, че на лаптопите от често включване/изключване 3.5" жак много лесно излиза от строя.

Тези стават за Скайп,но не и за качествен звук!Момчето иска също,да са без микрофон...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това от опит ли го казваш или си пробвал слушалките? Качествен звук за 100лв. с източник звукова карта от лаптоп няма, така че се избира по-малкото зло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мани ги тез боклуци ве. Ти можеш ли да сравняваш тия китайски дървета с akg, shure, sennheiser и т.н. ?

Ако жака е направен хубаво, нема да излезне от строя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това от опит ли го казваш или си пробвал слушалките? Качествен звук за 100лв. с източник звукова карта от лаптоп няма, така че се избира по-малкото зло.

Да,пробвал съм Sennheiser и AKG!Един път на човек,му е достатъчно да чуе  истинския звук,за да го помни завинаги.След това,просто търсиш,някой модел,който да се доближи до тях,но никой не ти харесва. А характеристиката на дадения от мен модел е впечатляваща за тази цена:Честотна характеристика 14Hz~20kHz ,Чувствителност-112dB

Кабел 3 m. ,с 3,5-милиметров жак и позлатен 6.3 mm адаптер...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах предвид моите предложения пробвал ли си, че твърдиш, че ставали само за Скайп или една жена ти каза?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах предвид моите предложения пробвал ли си, че твърдиш, че ставали само за Скайп или една жена ти каза?

Да не би ти пък ти си,да си пробвал моето предложение случайно?Влизал ли си в магазин,където можеш да прослушаш стотици модели слушалки,с най-качествената музика?Аз да,а ти?Като прослушаш различните най-известни модели,когато си тръгнеш,си задаваш въпроса:Кои бяха по добрите Sennheiser,AKG,Audio-Technica,shure или Beyerdynamic?А останалите марки,уж свирят добре,но не те пленяват...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не съм казал нищо против Sennheiser или AKG и знам, че правят качествени слушалки, даже съм имал AKG K511 и бях доволен, докато не спряха да работят. Смених ги с SteelSeries 3H VR, които се оказаха дори по-добри от AKG-то. И да твърдиш, че Plantronics не стават за нищо е меко казано несериозно, без да си ги чувал. А и както казах на лаптопа и слушалки за 20лв. ще звучат по подобен начин като слушалки за 200лв. така че не виждам защо се палиш толкова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип имах идея за по-добър лаптоп в началото: Asus Rog G750. Но трябваше да взема нещо в рамките на 1100лв. тогава и това беше с най-добри характеристики. Все още не съм се отказал от ROG-a и най-вероятно там би имало смисъл от качествени слушалки в рамките на 120лв. Но първо ще трябва да продам ейсъра и да взема после асуса.

За този лаптоп, с който съм в момента, щом казвате че няма смисъл от скъпи слушалки ще ви послушам и няма да се изръсвам много. Дайте тогава по-евтини предложения. Това А4 добро ли е за парите си?

В събота ми подариха едно телефонче Nokia 5800d XpressMusic . Гледам че е с 3.5 мм жак за слушалки. Ще мога ли на този телефон да използвам възможностите на по-качествените и скъпи слушалки  ? Или да си взема нещо за 20-30 лв от технобакалиите и да не му мисля много..? Благодаря на всички за мненията и сори че отговарям чак сега :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...