Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

niknik96

Проблем с връзката към интернет

Препоръчан отговор

На лаптоп с Windows 7 след рестарт вече не може да се осъществи връзка с интернет нито през рутера, нито директно с кабел.Излиза надпис "Wireless Network Connection" does not have a valid IP configuration.Влизах под Safe Mode, но там всичко си работи нормално,т.е. свързвам си се.Някой може ли да помогне?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Случайно да са пипани някакви настройки по мрежата или безжичния адаптер ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Случайно да са пипани някакви настройки по мрежата или безжичния адаптер ?

Не!До преди рестарта всичко си беше нормално...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не!До преди рестарта всичко си беше нормално...

Е няма начин от само себе си да изписва тази грешка... Проверете си настройките дали са правилни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е няма начин от само себе си да изписва тази грешка... Проверете си настройките дали са правилни.

Ми те не са пипани...Погледнах ги, но според мен всичко си е в ред...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На кой интернет доставчик си? Попита ли интернет доставчика си да не би да има проблем с мрежата и интернет връзката?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....нито директно с кабел.Излиза надпис "Wireless Network Connection" does not have a valid IP configuration.....

Защо с когато сте с кабел Ви излиза странно съобщение за Wifi?

Имате ли зададени някакви статични настройки на Wifi картата или на LAN картата?

Кажете с какъв тип връзка сте? Статичен ip адрес, динамичен такъв, pppoe, DSL?

Ако имате защита по мак, ще трябва когато го закачвате към компютър, да съгласувате с фирмата имате ли добавен и мак адреса на компютъра.

Когато дадете повече информация ще може да ви отговорим по качествено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я изпиши тази команда в cmd:

ipconfig /flushdns

Отново ще кажа - няма причина да ти изписва тази грешка без причина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На кой интернет доставчик си? Попита ли интернет доставчика си да не би да има проблем с мрежата и интернет връзката?

Не е от доставчика, тъй като имам настолен компютър и още един лаптоп, а те си работят нормално...

Я изпиши тази команда в cmd:

ipconfig /flushdns

Отново ще кажа - няма причина да ти изписва тази грешка без причина.

Всичко се оправи по много особен начин, но просто сега нямам време да го обясня...Много е дълго.Все пак благодаря за вниманието не само на Вас,но и на всички,които се включиха в темата.Хубава вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...