Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, можете ли да ми препоръчате място на което да се запиша за научаване на английски език ? И да ми кажете горе-долу колко време ще е нужно да го уча ? За парите относно курсовете предполагам, ако предложите, в сайта/сайтовете е дадена информация за това. Мисля, че има вариант да започна да се занимавам с програмиране, а там доколкото разбрах е нужно човек да знае английски език на основно ниво. А аз въобще не знам английски език.

Редактирано от The Good Old TIme (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Английски за начинаещи. В гугъл може да намериш още много. Друг вариант е да ходиш на уроци при учител, но по-добре да опиташ първо сам. За колко време може да го научиш зависи от теб, но за 1 седмица или месец няма да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Английски за начинаещи. В гугъл може да намериш още много. Друг вариант е да ходиш на уроци при учител, но по-добре да опиташ първо сам. За колко време може да го научиш зависи от теб, но за 1 седмица или месец няма да стане.

Благодаря ти много, приятел ! Благодаряяя ти ! Дано БОГ да е с теб !

Редактирано от The Good Old TIme (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти пък даде страшен съвет - по-добре сам да учи английски, няма що.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти пък даде страшен съвет - по-добре сам да учи английски, няма що.

И какво пречи момчето да види в интернет за какво става въпрос и да си прецени може ли и струва ли си да го учи този език :angry: или казваш веднага да скача на частните уроци, понеже са много евтини. Щом не може да помогнеш, никой не ти иска идиотското мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...