Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

niko_24

Смяна на Символите в pHp документ

Препоръчан отговор

Добър вечер,

Когато напиша някоя буква на български във pHp файл и след това го запаметя,той се превръща във такъв вид:

&#1056

Така седи доста грозно и трудно за разчитане.Ако може да ми кажете как да го оправя ще ви бъда много благодарен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде точно пишеш буквите на български в PHP файла?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами където и да ги напиша винаги се сменят:Във HTML тагове,чрез "echo",дори само буква да напиша без нищо се сменя... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер,

Когато напиша някоя буква на български във pHp файл и след това го запаметя,той се превръща във такъв вид:

&#1056

Така седи доста грозно и трудно за разчитане.Ако може да ми кажете как да го оправя ще ви бъда много благодарен!

Сменете си редактора в който пишете кода

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип аз копирам вече готовия код от редактора и го поставям във вече създаден документ във файловия мениджър.Не мисля че зависи от редактора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип аз копирам вече готовия код от редактора и го поставям във вече създаден документ във файловия мениджър.Не мисля че зависи от редактора.

А защо не пробвате да го пренесете с някоя програма като ftp, scp, sftp?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо не пробвате да го пренесете с някоя програма като ftp, scp, sftp?

Благодаря много.Пробвах с ftp и стана

Благодаря на всички!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...