Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

trash

Аудио проблем със W7 Ultimate

Препоръчан отговор

Здравейте!

Преинсталирах си компа, с W7 която е напълно нова и неразгадаема за мен (свикнал съм си на хр)

по принцип слушам музика на слушалки но когато ги пуснах свиреше само едната (здрави са си по принцип).

Ръчках из настройките на звука но открих че Headphone не е активиран а само Speakars??!!

Оказа се че Headphon-a се води със вход за "преден панел" обаче аз нямам такива входове отпред :(:D

сега карам на Speakars от който свири само едната слушалка :D

моля помогнете!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталира ли драйвърите за звука?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи с каква конфигурация си. Вероятно не си инсталирал всички драйвери. Windows 7 e същия като XP. Няма кой знае какви разлики. Ако не знаеш с какъв хардуер разполагаш си инсталираш програмата Aida или Speccy. От там ще разбереш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аууу тук явно е проблема....отговорът е че НЯМАМ НИЩО ама нищо инсталирано,"добавяне и премахване на програми" е празно!!! :(

лошото е че не знам каква ми е конфигурацията и дискове даже нямам (можеби защото машината е 3 употреба) 

точно днес разпитвах мой познати откъде да намеря всички нужни за работа драйвъри + въпроса какво прави с++ (в старият си уиндоус го имах инсталирано) 

дадената ми от вас програма ще ми покаже ли всички драйвъри???

и нужно ли е да имам интернет достъп за да ги инсталирам (ще ги сваля от др. комп.)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влизаш в замунда и си сваляш Driver Genius (там в торента е описано как се инсталира) стартираш и тя ти намира абсолютно всички драйвъри за системата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих я но ще ми обясните ли горе долу как работи?

Кликаш да сканира а след това тя автоматично ли ги сваля или ти показва откъде да ги свалиш???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лицензира ли я ? След като сканираш натискаш download , install.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...