Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

NikoiN7

Skype не съобщава със звук известия.

Препоръчан отговор

Не се чува нищо, когато някой ме търси. Само визуално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А пробвахте ли да промените кой звуков изход ще ползвате за нотификации?

И какво не ви хареса в раздела за скайп?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А пробвахте ли да промените кой звуков изход ще ползвате за нотификации?

И какво не ви хареса в раздела за скайп?

Как да променя звуковия изход? Не съм видял раздела :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да променя звуковия изход? Не съм видял раздела :)

Options->Notification->Sounds

А за изхода - General Settings->Audio settings->Show advanced options

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://picbg.net/img.php?file=1237fe267b99a893.PNG

http://picbg.net/img.php?file=71c21f2df509fc72.PNG

Тук настройките проверявал ли си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук,провери ли?Смени си източника на звук и ще се оправи.http://main.makeuseoflimited.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2012/12/Skype-Audio-Settings.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко изглежда нормално, но просто не ми съобщава със звук, когато получавам съобщения. Останалото е наред. Чувам, когато ми звънят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук не се пипа!Източника на звука,не е ли настроен,нама да се чуват и тези оповестявания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук не се пипа!Източника на звука,не е ли настроен,нама да се чуват и тези оповестявания.

Източника на звука ако не е настроен - няма да си чува и приятелите, с които комуникира. Аз съм си спрял на моят само уведомленията при видеосъобщения - демек - това което съм отметнал в картинката и също не чувам никакви звуци, когато ми звънят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко изглежда нормално, но просто не ми съобщава със звук, когато получавам съобщения. Останалото е наред. Чувам, когато ми звънят.

Така,трябваше да зададеш въпроса.Новите версии на Скайп може би са така.И при мен не се чува когато получавам ново съобщение на чат.Показва се визуално в лентата на задачите,в жълто, ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така,трябваше да зададеш въпроса.Новите версии на Скайп може би са така.И при мен не се чува когато получавам ново съобщение на чат.Показва се визуално в лентата на задачите,в жълто, ...

Оправи се. Смених изхода и стана.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...