Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

human1970

Как да си платя глоба от Унгария

Препоръчан отговор

Здравейте!

Миналата седмица ми написаха една глоба от 10000 форинта в Унгария, но отказаха да им я платя на място. Обясниха, че на документа има банкова сметка и трябва в едно месечен срок да платя глобата от която и да било банка в БГ.

Отидох вчера в Уникредит-Булбанкх (където имам сметка), но се оказа, че за глобата (около 31евро) трябва да платя 42 евро такси на банката.

Та понеже постоянно ми се налага да пътувам в чужбина търся вариант да си платя, но с минимум допълнителни разходи.

Моля, ако някой има опит - да даде съвет!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Миналата седмица ми написаха една глоба от 10000 форинта в Унгария, но отказаха да им я платя на място. Обясниха, че на документа има банкова сметка и трябва в едно месечен срок да платя глобата от която и да било банка в БГ.

Отидох вчера в Уникредит-Булбанкх (където имам сметка), но се оказа, че за глобата (около 31евро) трябва да платя 42 евро такси на банката.

Та понеже постоянно ми се налага да пътувам в чужбина търся вариант да си платя, но с минимум допълнителни разходи.

Моля, ако някой има опит - да даде съвет!

Отивате в някоя унгарска банка (в която говорят език, който знаете) и правите превода. А може и директно в банката в която е сметката за да намалите още разходите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отидох в КТБ и преведох 31 евро + 16 евро банкови такси и мисля, че всичко трябва да е наред.

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...