Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

здравейте нов съм тук искам малко помощ предлагат ми alcatel onetouch idol mini кажете нещо занего

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как го предлагат, нов или втора употреба и съответно на каква цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте нов съм тук искам малко помощ предлагат ми alcatel onetouch idol mini кажете нещо занего

с преподписване на договор  с виваком нов но цената е смешна и се замислям

никой ли не е ползувал такъв смарт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от ImagineMe
      Здравейте!
      Има ли начин по който мога да направя така че картината на фона да не се мести при слайдване... много ме дразни и картината се размазва!
    • от talaz = denken
      1. Как да увелича възможностите за избор на цвят (съответно броя) за фон на текста в MS Word (в оммента са едва 15, повечето неподходящи за текст и близки един до друг и не ми дава подопция избор и допълнение на цвят)? Например, фона около някои редове да е един, а фона около буквите да е различен от първия фон, та да имам няколко фона едновременно, та за един и същи ред и как става? 2. Интересувам се и за това кои са (или как се настройват) клавишните комбинации за подчертаване с различните видове линиики и различните цветове на текста, цветове за фон на текста и нещо като обтичане? 3. Как да настроя MS Word, че като запиша файла с едни цветови или брои и вид линиики за подчертаване-те да се отварят със същия цвят и брой и на другите компютри, както съм ги записал на моя или защо на някои компютри, се получаваше такова цветово разминаване при четене на текстови файлове с фон? В случая притежавам MS Word 2002 и моля, освен за другите версии-да покажете и за MS Word 2002.  

Моля изпращайте (по възможност) снимки с менютата и конкретните опции, 1 начин това да стане е като натиснете бутона Print scrn/Sys Rq, след това влезнете в старт менюто->programs->Accessoiries->Paint, а като ви се отвори програмката ctrl+v (или просто paste от контекстното меня на мишката)->записвате файла по стандартния начин (Fiel->Save as->save) и го прикачате към публикацията си във форума.
  • Дарение

• Добави ново...