Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте,

преди време ми се счупи буксата кадето влиза usb-то в охлаждащата подложка, прблема ми е, че usb-то дет е на единия краи е мини а на другия нормално, искам да попитам има още две места за usb, но нормални не мини, ако отежа кабела и го свържа с друг нормален usb кабел охладащата подложка ще тръгне ли? Незнам до колко ме разбрахте, но дано поне сващате идеята ми!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

преди време ми се счупи буксата кадето влиза usb-то в охладатора, прблема ми е, че usb-то дет е на единия краи е мини а на другия нормално, искам да попитам има още две места за usb, но нормални не мини, ако отежа кабела и го свържа с друг нормален usb кабел охладатора ще тръгне ли? Незнам до колко ме разбрахте, но дано поне сващате идеята ми!

Можеш ли малко по-смислено да напишеш поста си, защото нищо не се разбира от написаното дотук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нова дума - "охладатор"  :lol6:

Сега сериозно, ще се опитам да гадая: нека предположим, че става въпрос за охлаждаща подложка, която си взима захранването от напрежението на USB конектор. Ако въпросните "още две места за USB" са гнезда тип A, то най-вероятно подложката работи и като USB хъб, в който случай ако по някакъв начин се свърже с компютър, очакван резултат е примерно да изгори USB контролерът. Неслучайно не се продават USB кабели с еднакви конектори в двата края.

И пак: това, което написах, е само предположение, и ако не знам за какво точно става въпрос (марка, модел и т.н.), не мога да кажа нищо повече...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Раздела е точно в десетката !

Тия охладатори са си битова техника, хладилници, печки, охладатори !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от xXx*Triple*xXx
      Добър вечер колеги имам голям проблем с колата Volvo V40 надявам се някой да знае решение за проблема !!! Първо отказаха всички прибори на таблото,майстора отстрани проблема на следващия ден ми отказа централното заключване,радио,платфони.Майстора ми препоръча да търся друго табло,намерих друго табло майстора го монтира и нещата си останаха същите.Какво да правя от тук нататък?Къде може да е проблема ако не е от таблото? Благодаря Предварително на всички които съдействат за отстраняване на проблема
    • от dimiter.iordanov
      Здравейте
      Искам да купя на дъщеря ми сравнително качествени слушалки за музика / тип тапи/ Ако са и с микрофон , чудесно!
      Ползва като източник iPhone , и предпочитам да са с кабел .
      Бюджет до 300 лева

Не ползвам слушалки и поради тази причина се обръщам тук за съвет.
      Дамата е на 25 години  и ползва постоянно "тапи" .
      Благодаря предварително
    • от salfie
      Здравейте!
      Имам проблем с флашката си:
      Флашката работеше правилно. Реших да си кача едни файлове на нея и посредата на качването спря ми да качва файлове, даваше някаква грешка, сякаш 1 определен файл не може да се качи и цъках скип, уж да избегна проблема, но то беше на следващия и следващия ... Спрях процеса и реших да форматирам флашката по default предложенията. След това взе да ми дава грешка: write protect, не мога нищо да кача на нея нито да сваля, нито да я форматирам отново. Пробвах всякакви решения, които пише в интернет, дори изтеглих и програма(AOMEI Partition Assistant Standard Edition 8.6), с която да форматирам флашката, но пак без успех.
      Ако някой знае другите решения за проблема, освен тези в интернет: с regedit-ра; командера, моля да помогне
      Благодаря предварително!
    • от georchev
      Здравейте! На скоро си преинсталирах Linux-a и сега не мога да си вляза в акаунтите в Gmail ! Сигурен съм в паролите,защото през страницата на google няма проблем! Какво може да е това чудо? Проблема е от една седмица,тогава го преинсталирах. Помагайте!  Благодаря 
    • от acidoctor
      Здравейте съфорумници! 😀От около 2 седмици бойлера ми издава шумове наподобяващи работещо моторче. Чел съм за бълбукания и свистене но за такъв не съм чел, още😍Казаха ми, че е котлен камък. Някои да се е сблъсквал с нещо подобно или да знае от какво е? 
  • Дарение

• Добави ново...