Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Hu Ku

Въпрос за съвместимост на рам памет и дъно

Препоръчан отговор

Здравейте!

Съжалявам ако има същата тема но още съм нов  във форума и лека по лека ще влезна в час да разбера как и къде да търся в сайта. Искам да питам дали на ДП която пише ,че поддържа DDR3 памет ще мога ли да сложа DDR2? Благодаря,предварително!

Ето я въпросната ДП - http://www.emag.bg/d-nna-platka-gigabyte-78lmt-s2p-socket-am3-ga-78lmt-s2p/pd/EZS7DBBBM/

Поздрави Hu Ku

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Съжалявам ако има същата тема но още съм нов  във форума и лека по лека ще влезна в час да разбера как и къде да търся в сайта. Искам да питам дали на ДП която пише ,че поддържа DDR3 памет ще мога ли да сложа DDR2? Благодаря,предварително!

Ето я въпросната ДП - http://www.emag.bg/d-nna-platka-gigabyte-78lmt-s2p-socket-am3-ga-78lmt-s2p/pd/EZS7DBBBM/

Поздрави Hu Ku

Няма да може, ще трябва да си купуваш и нова памет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не , не може да сложиш DDR2 памет. Ето линк със спецификацията на дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Поздрави Hu Ku

Не, след малко ще ти постна картинки, за да видиш защо :)

Публикувано изображение

Различните стандарти на оперативната памет са взаимно НЕзаменими, поради тази причина са произведени така, че физически да не влизат в слот за друго поколение 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Редактирах ти заглавието, за да не отиде темата в кошчето.

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви за бързите отговори! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...