Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

arkadas

НЕ мога да подкарам рутера - помогнете

Препоръчан отговор

Привет на всички. Вече цял ден се мъча и така и не мога да подкарам този проклет рутер ТР-Link TL-WR841nd. Ситуацията е такава, че като му направя настройките същият се свързва с компа, но интернета така и не тръгва, което ме навява на мисълта, че рутера не осъществява връзка с доставчика - защо не знам. Иначе като включа кабела директно в компа интернета върви. Моля всички, които имат идеи за разрешаване на проблема да помагат, защото аз не съм много в час със тези технологии. Благодаря в ававнс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет на всички. Вече цял ден се мъча и така и не мога да подкарам този проклет рутер ТР-Link TL-WR841nd. Ситуацията е такава, че като му направя настройките същият се свързва с компа, но интернета така и не тръгва, което ме навява на мисълта, че рутера не осъществява връзка с доставчика - защо не знам. Иначе като включа кабела директно в компа интернета върви. Моля всички, които имат идеи за разрешаване на проблема да помагат, защото аз не съм много в час със тези технологии. Благодаря в ававнс.

Трябва да се обадиш на доставчика си, да му кажеш, че си си сложил рутер и да ти оправи "мак" адреса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от настройките на рутера дай clone mac address...

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много на двамата отзовали се! Проблемът беше решен с ваша помощ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам един малък проблем - искам да свържа и настроя рутер, след модем на Виваком и да ползвам безжичният нет от моят рутер , а не от модема.

Бях го настроил преди по инструкции в нета, но след скорошна смяна на модема , сега не мога да го подкарам.

Благодаря ви предварително 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...