Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

victor.dargov

Дъно Asrock и Upgrade на видео карта

Препоръчан отговор

Тези дни направих малък ъпгрейд на старото си pc. Но се надявах да подмена и видео картата си тъйкато сегашната е малко дефектна. 
Вмомента разполагам с:

ASRock 4Core1333-eSATA2;

2x2Gb DDR2 800Mhz - A-Data;

ATI HD Radeon 3870;

Intel Core 2 Duo e8400 - 3.00Ghz / 6m cache

Захранването е 420W

Спесификации на дъното:

• [*]Supports ATI™ CrossFire™ [*]1 x PCI Express x16 slot [*] Additional AGI Express slot to adopt 2
nd PCI Express x16 VGA card, and other PCI Express x4, x2, x1 interface cards

Интересувам се към какво мога да се ориентирам като видео карта? За предпочитане да не е ATI :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За предпочитане да не е ATI :)

Имате ли разумно обяснение за това изискване? И си оправете заглавието на темата според правилата. Питането няма нищо общо с дъното. И последно "Захранването е 420W" не означава абсолютно нищо без марка и точен модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На захранването пишеISO Switching power supply

ISO-480pp

А относно предпочитанието си е просто лично. Първата ми ATI карта ми донесе проблеми (сегашната де) и просто прецених че ще е по-добре с Nvidia. Ако греша ме поправете, не съм толкова навътре с нещата(никак).

Исках да ъпгрейдна на видео катра с поне 1гб собствена памет.Относно заглавието на темата, съжалявам но не мога да намеря от къде да го сменя(нов съм в сайта)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смених ти заглавието на темата, за да е ясно за какво питаш иначе ще бъде изтрито.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да е зле да напишеш какъв ти е тавана като пари и нова или втора употреба предпочиташ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

100~130лв. И по принцип предпочитам първа употреба защото ATI-то ми е втора и имам само проблеми. Каталиса не работи,понякога не пали изобщо и така.Благодаря за вниманието! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към тази конфигурация какво ще кажете за Artic Red+ 650W и Gigabyte Gtx 560 Oc 1GB 256bit Ddr5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От трън та на глог. Като гледам, че въпросното захранване е 15 паунда чисто ново не бих го взел в никакъв случай. Друго, процесора ще спъва GTX560, макар и не много, и ако ще се прави ъпгрейт по-добре мини на нова платформа с вградено видео на първо време и после купуваш и видеокарта. Ако не ти се дават много пари вземай предложената 7730 DDR5 и карай на доизживяване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...