Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

С. Кондуров

Проблем с Windows 8.1

Препоръчан отговор

Здравейте, колеги!Преди 2 дни инсталирах въпросния уиндоус. Днес снимах една кола от работата ми и трябваше да я кача в страницата на фирмата ни във фейсбук, но стана голямо мазало. Ще се опитам адекватно да обясня какво стана. Качих снимките от телефона си в компютъра и ги сложих на десктопа, имаше лек токов удар и компютъра се рестартира. Когато стартира компа акаунта ми беше друг.... Нямаше много приложения в Старт менюто, незнам как се казват "Метро" или там, както и да е... И нямаше ми ги и снимките, а ги бях изрязал от телефонаа... Прерових го целия нямаше ги... Рестартирах компа, този път зареди нормално с моя си акаунт и всичко си е, както трябва обаче снимките ми ги няма въобще никъде и незнам сега как да ги открия... Моля ви за малко помощ, ако може, защото са ми важни тези снимки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимките ти още са на компютъра. Просто виж директорията, в която са свалени от телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимките ти още са на компютъра. Просто виж директорията, в която са свалени от телефона.

Емо.... Прочети добре какво съм написал.... Направих Cut&Paste от телефона на компа....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емо.... Прочети добре какво съм написал.... Направих Cut&Paste от телефона на компа....

АУЧ!!!! // Не се прави така. Сега снимките ги няма и на телефона така ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

АУЧ!!!! // Не се прави така. Сега снимките ги няма и на телефона така ли?

Да и на телефона ги няма... Какво ми трябваше да инсталирам тая бозаа.... Сега къде да ги търся направо незнам........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да и на телефона ги няма... Какво ми трябваше да инсталирам тая бозаа.... Сега къде да ги търся направо незнам........

Предполагам, че снимките са били с разширение JPG. Дай в търсачката на Windows  да ти намери всички файлове с разширение jpg. Ако ги няма вече ще трябва да ги възстановяваш. Има програми за тази работа. Една така е Recuva.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам, че снимките са били с разширение JPG. Дай в търсачката на Windows  да ти намери всички файлове с разширение jpg. Ако ги няма вече ще трябва да ги възстановяваш. Има програми за тази работа. Една така е Recuva.

С рекувата съм работил доста често сега, ще видим какво ще намери... Търсих и с търсачката на Уиндоуса ама едно голямо ЗИРОУ ахахаххаа....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С рекувата съм работил доста често сега, ще видим какво ще намери... Търсих и с търсачката на Уиндоуса ама едно голямо ЗИРОУ ахахаххаа....

Опитай да възстановиш от картата. Там е по-голяма вероятността. И друг път да знаеш да не използваш Cut+Paste.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай да възстановиш от картата. Там е по-голяма вероятността. И друг път да знаеш да не използваш Cut+Paste.

Сега ще видя какво ще намери в системата, после ще опитам и от картата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...