Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Богатир

Син екран при Уиндоус 7

Препоръчан отговор

Здравейте колеги!

Става въпрос за лаптопа на братовчедка ми. HP Compaq Presario CQ61 с Уиндоус 7 x64. От време на време и дава син екран с грешка. Не може да снима понеже се рестартирал а и аз съм в друг град и не мога да направя това вместо нея. Помолих я да ми прати dump файловете, и ги прикачвам, ако може да ми помогнете да разберем от какво се получава проблема.

Благодаря! http://file.bg/c284448PKSew

Имало е и други дъмп файлове, но тя е изолзвала тия дни CCleaner и явно ги ее изтрила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека да изключи автоматичния рестарт на синия екран и при следващото появяване да архивира всички minidump файлове и да ги качи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!

Става въпрос за лаптопа на братовчедка ми. HP Compaq Presario CQ61 с Уиндоус 7 x64. От време на време и дава син екран с грешка. Не може да снима понеже се рестартирал а и аз съм в друг град и не мога да направя това вместо нея. Помолих я да ми прати dump файловете, и ги прикачвам, ако може да ми помогнете да разберем от какво се получава проблема.

Благодаря! http://file.bg/c284448PKSew

Имало е и други дъмп файлове, но тя е изолзвала тия дни CCleaner и явно ги ее изтрила.

Здравей.

Грешката във дъмп фала е:

DRIVER_CORRUPTED_EXPOOL (c5)

MODULE_NAME: Pool_Corruption

Това което се препоръчва е да се обновят всички драйвери.

А видях че не е инсталирана никаква актуализация.

Поне SP1 е необходим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей.

Грешката във дъмп фала е:

DRIVER_CORRUPTED_EXPOOL (c5)

MODULE_NAME: Pool_Corruption

Това което се препоръчва е да се обновят всички драйвери.

А видях че не е инсталирана никаква актуализация.

Поне SP1 е необходим.

Здравей колега!

Благодаря за отговора! Можеш ли да ми дадеш линк към Service Pack 1 за седмицата?

А драйверите може ли да ес изтеглят от сайта на производителя и просто да се инсталират /надградят/ без преди това да се налага да се премахват старите?

Уиндоуса е оригинален с включени ъпдейти, но защо не се е надградил със Сервиз Пак 1, нямам представа. Пък и братовчедка ми е далече и не мога да погледна лаптопа и.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самия лаптоп трябва да има софтуер за автоматично обновяване на драйверите,ако няма от сайта на производителя.Сервизния пакет може да бъде изтеглен от сайта на Майкрософт

Драйверите от тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А кой е точний файл /Сервиз Пак 1/ за Уиндоус 7 х64?

windows6.1-KB976932-IA64.exe 511.6 MB

windows6.1-KB976932-X64.exe 903.2 MB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първия резултат показа ей го на ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...