Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

jumbojumbo120

Кой оператор на ТВ да избера за София център - Булсат или NET1 или пък друг?

Препоръчан отговор

Здравейте,

Търся си нов оператор за кабелна телевизия. Кой бихте ме посъветвали да избера за София- център?

Къде качеството на каналите е най-добро, като под добро, разбирам има хубава селекция, каналите не се местят през месец-два, има достатъчно наброй HD канали и тн "нормалности", които обаче явно не се срещат често (казвам го от опит).

Извинете ме, ако не публикувам темата в точния раздел..

МБ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е къв булсат те гони  :) при тях нито ХД нито качество + това и леген на терасата  :)

Виж какво е положението с близу ако не  - нет1 .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Търся си нов оператор за кабелна телевизия. Кой бихте ме посъветвали да избера за София- център?

Къде качеството на каналите е най-добро, като под добро, разбирам има хубава селекция, каналите не се местят през месец-два, има достатъчно наброй HD канали и тн "нормалности", които обаче явно не се срещат често (казвам го от опит).

Извинете ме, ако не публикувам темата в точния раздел..

МБ

Кой ти е старият оператор?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

заедно с интернета ми е от Playtime.bg

Тези не съм ги чувал... и сайта не им се отваря :)

Идеята ми беше да разберем, от какво бягаш за да сравним с това, което ти предлагаме.

Аз ползвам телевизия и интернет от мтел. Не разбирам от тв много, ама задоволителна картина имат HD каналите.

Мой познат пък ползва НЕТ1 и твърди, че е много доволен - но пък там сервиза е много тегав... при проблем се чака дооооооооста дълго да ти обърнат внимание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези не съм ги чувал... и сайта не им се отваря :)

Идеята ми беше да разберем, от какво бягаш за да сравним с това, което ти предлагаме.

Аз ползвам телевизия и интернет от мтел. Не разбирам от тв много, ама задоволителна картина имат HD каналите.

Мой познат пък ползва НЕТ1 и твърди, че е много доволен - но пък там сервиза е много тегав... при проблем се чака дооооооооста дълго да ти обърнат внимание.

мерси,

ами май ще е или мтел или нет1. досега не се бях интересувал от мтел..ще разгледам.

ако някой друг има алтернативно мнение или пък подкрепя вече дадено такова, да ми каже, моля :-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам NET1 и съм доволен. Цифрова за малко пари, особено ако предплатиш за 6 месеца. Нямаш нужда от декодери и карти, освен ако не гледаш платените телевизии. Гледаш на колкото си искаш телевизора. Качеството, мисля, е прилично...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не , бегай далече от ментел/мегалан - първо са IPTV , второ гадния съпорт като на близу .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не , бегай далече от ментел/мегалан - първо са IPTV , второ гадния съпорт като на близу .

мерси. аз гледах друго в мтел. дават ти максимум 3 приемника - разширения пакет е 25 лева, ако искаш HD спорт - още 5-6 лева, ако искаш и други канали с HD качество - още 20 лв. Ако искаш HBO+Cinemax - още 10 лв..тоест за пълен кеф за макс. три телевизора се изръсваш с 60 лв на месец..или 50 лв, ако не се абонираш за HBO+Cinemax. Бая цифра си е..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То по принцип всеки оператор иска допълнително пари за HD програми и HBO . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То по принцип всеки оператор иска допълнително пари за HD програми и HBO . 

доколкото виждам от сайта на НЕТ1 HD-то е безплатно, а всички канали+HBO+HBO Go са на цена 22 лева без ограничение на телевизорите..едно 50-60 лева друго е 22 лева..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам какво имаш в предвид с гаден съпорт. До сега не ми е спирала услугата нито веднъж. От една година съм им клиент.

То като няма аварии няма и защо да се чувам със съпорта.

доколкото виждам от сайта на НЕТ1 HD-то е безплатно, а всички канали+HBO+HBO Go са на цена 22 лева без ограничение на телевизорите..едно 50-60 лева друго е 22 лева..

Определено, когато говорим за цена спор няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На нет 1 не съм чел офертите , но на близу , тия програми се гледат само но основния приемник - това трябва да го знаеш , ако искаш и на другите - си плащаш отделно - близу са най кожодери  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбирам от телевизия. Може ли да разясниш, какво е iptv и каква е разликата с телевизията на другите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

IPTV  - с две думи , идва ти по кабела на нета , ползваш тяхно устройство , при отказ на нета - оставаш без телевизия .

Но пък има много екстри . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На нет 1 не съм чел офертите , но на близу , тия програми се гледат само но основния приемник - това трябва да го знаеш , ако искаш и на другите - си плащаш отделно - близу са най кожодери  :)

и аз така мисля +1 ;-) Преди си имах вземане-даване с тях, докато още бяха и евроком. пълни салтаци. никога близу пак!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и друго положение че ако минеш на близу и решиш да ползваш комбинирана услуга с нет и телефон се набутваш по система доксис  :) от която само ядове и нисък ъплоуд  :D

ПП. От четенето до сега по форуми , мисля че най добре е да се ориентираш към нет 1 , а за най качествена си остава на близу но ........има други кусури и трески за дялане  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и друго положение че ако минеш на близу и решиш да ползваш комбинирана услуга с нет и телефон си набутваш по система доксис  :) от която само ядове и нисък ъплоуд  :D

е не, досега не съм чул да има оператор, който на читаво ниво да предлага и нет и тв, какво остава и за телефон. или се специализираш в една област или ставаш като шфейцарското ножче - хиляда функции, ама нито една от тях на ниво. само за едната гъзария и "ползата" да плащаш на една каса..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е да ама сега всички се конкурират в предлагането на пакети - по евтино излиза .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е да ама сега всички се конкурират в предлагането на пакети - по евтино излиза .

дето има една приказка - евтиното излиза най-скъпо! :-)

Май ме тегли към НЕТ 1. Само дано не изкочат хиляди знайни и незнайни таксички и разправии...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е на нет 1 и нета им е хубав , така че спокойно можеш да комбинираш  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ползвам темата : )

Оператори с "нелегални" канали под масата? Интересуват ме испанските каналите (Канал+, Телесинко, Куатро и т.н...), може на ЛС :)) По принцип цената не е от голямо значение, т.е. не гоня най-най- евтиното. Бих сменил и нета само заради ТВто, въпреки че от нета съм доволен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Булсат от отдавна нямат хубаво качество,така че минавай на другото - Net1!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам нет+тв на мегалан(м-тел) 30 мегабита, 50 канала без хд за 19.90лв.

Три години вече, телевизията спира 3-4 годишно за около 30 мин. нета е ОК.

Когато има глобален проблем, от поддръжката няма да вдигнат телефона.

В общи линии съм доволен, но след като изтече договора не съм го подновявал, и карам месец за месец. Просто нямам сметка да се обвързвам 2 години, а и не предлагат по-изгодна оферта.

Кажете нещо за виваком, впечатления, мнения, похвали ако има...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И в друга тема съм го казвал- доста години съм бил на Мегалан и лоща дума за тях не мога да кажа. Обаче сега са М-тел, а за него добра дума не мога да кажа. Поддръжката им отдавна не е това което беше. Изскачат постоянно нови такси и т.н. Януари ми изтече договора и минах на Нет 1. За сега съм много доволен. За 21,90 на месец получавам цифрова, аналогова телевизия и готин интернет. Няма такса за допълнителни приемници, проблеми също. Няма и допълнителни устройства за ТВ-то които да създават проблеми  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...