Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

kotipuka01

Проблем с калвиатура на лаптоп HP630

Препоръчан отговор

Здравейте,

Имам следния проблем: (преди се появяваше, изчезна, сега пак се появи) Когато натоваря лаптопа си с някоя игра от сорта на Gmod, Team Fortress2 някои клавиши спират да ми работят, докато не спра играта и не изчакам 5-10 мин.

Идеи как да го оправя?

Мерси предварително :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като оставим настрана, че лаптопа не става за игри поради лошото охлаждане, не ставая за игри и поради клавиатурата. Вземи си една геъмърска клавиатура и играй с нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами има ли някакъв начин да го оправя? Също искам да знам проблема от хардуер ли е или от софтуер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами има ли някакъв начин да го оправя? Също искам да знам проблема от хардуер ли е или от софтуер

Не може да го оправиш. Ако ще играеш игри на този лаптоп, си вземи отделна геймърска клавиатура и си слвди темепратурите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще преместя темата в "Софтуер"...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така,гледам,че никой не ти е отговорил конкретно на въпроса.Аз мога да дам само предположение,понеже не знам как са ти разположени компонентите на дъното,но най вероятно чипсета ти е разположен така,че да се "охлажда"от алуминиевия екран на клавиатурата ти.Най-вероятно и това е причината да ти отказват някои от клавишите.Изводите остават за теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих снимка на дъното, което е разположено като моето, стига да съдим по портовете.

http://i01.i.aliimg.com/img/pb/871/401/516/516401871_594.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, мисля че открих решение на проблема: Когато си сложа охлаждащата подложка няма никакъв проблем. Май ще трябва да си прочистя вентилатора...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, мисля че открих решение на проблема: Когато си сложа охлаждащата подложка няма никакъв проблем. Май ще трябва да си прочистя вентилатора...

Направи пълна профилактика на лаптопа. Все пак това е временно решение. Следи си температурите на лаптопа, защото вероятно го прегряваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...