Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

dodo_0

[ Помогнете и посъветвайте ] Търси се най-добрият вариант USB Sound Card за ...

Препоръчан отговор

Здравейте, за първи път пиша тема във форума и със сигурност ще имам пропуски и грешки, но се надявам въпреки всичко да ме разберете и да ми помогнете също и посъветвате.Ето с какво разполагам за сега и какво търся.Търся си най-добрият вариант на USB Sound Card заLogitech Speaker System Z-906 5.1+ лаптоп Lenovo y510p:Intel Core i7-4700MQ (4-ядрен  2.4 - 3.4 GHz 6MB кеш)2 x 8GB 1600Mhz DDR3 Kingston ValueRAM2 x 2GB nVidia GeForce GT 750M GDDR5Набелязал съм 3-ри USB Sound Cards:Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 ProSound Blaster Omni Surround 5.1Sound Blaster X-Fi HD

Целта ми е да мога да използвам максимално потенциала на Logitech Speaker System Z-906 5.1 !Благодаря Ви! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен вземи това Sound Blaster X-Fi HD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз ти препоръчвам третата,а иначе,ако решиш,ако имаш възможност,можеш да си вземеш тази :  Asus Xonar U7!

Успех! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз ти препоръчвам третата,а иначе,ако решиш,ако имаш възможност,можеш да си вземеш тази :  Asus Xonar U7!

Успех! ;)

Каква е разликата между Sound Blaster X-Fi HD и Asus Xonar U7 ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледаш и сравняваш ;) :

---------------------------------

-----------------------------------

------------------------------------

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледаш и сравняваш ;) :

---------------------------------

-----------------------------------

------------------------------------

Братле пуснах темата, защото не разбирам от звуковите карти и точно с тази цел исках да ми помогнете като ми кажете коя звукова карта е по-добра от друга и с какво по-точно приляга на моята звукова система.Благодаря Ви! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все тая. Какво качество на звука очакваш от китайска пластмаса?  Става за съроунд кинефекти и толкова. За качествен звук (музика) - големи дървени озвучителни тела (колони) със съответен усилвател. За какво ще го ползваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все тая. Какво качество на звука очакваш от китайска пластмаса?  Става за съроунд кинефекти и толкова. За качествен звук (музика) - големи дървени озвучителни тела (колони) със съответен усилвател. За какво ще го ползваш?

Ще го ползвам за гледане на филми 1080p BluRay и за слушане на музика (най-вече с много бас).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Asus Xonar U7 e добра звукова карта, която надхвърля в пъти изискванията на аудиосистемата която ползваш. Можеш да я вземеш и ти гарантирам, че ще останеш доволен. На слушалки се представя също много добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Simona Simova
      Здравейте на всички! 
      Моля да ме внедрите в сферата на аудио техниката! Препоръчайте ми озвучителна система, която да мога да свържа чрез bluetooth с лаптоп или телефон. Ще се ползва за нормална по сила музика в спокойна обстановка. Пробвах някаква система 2.1 на Fenda, но когато намаля звука се чува постоянно "свистене/пръщене". На ясно съм, че качеството се губи заради безжичната bluetooth връзка, но въпреки това мисля, че е възможно и да съществуват по-сполучливи безжични системи?
      Слушала съм добри отзиви за колоните на Logitech, но не съм видяла добра композиция Субуфер + тонколони, които да имат Bluetooth. 
      Запознати ли сте дали има разлика, ако добавя Bluetooth адаптер към системата, в случай, че няма фабрично?

Благодаря! 
    • от Ne sum az
      Здравейте. Искам да подобря звука на компютъра но не съм въобще запознат с аудио сферата. Засега съм си избрал тези слушалки. Знам че за тях ще имам нужда от усилвател и имам някакъв вкъщи - Yamaha AX-470 които е огромен и имам само захранващият кабел за него. (нямам никаква идея как се работи с него). Само трябва да си избера някаква Звукова карта или USB DAC. Разбрах че звуковите карти се смущават от целия този ток които е в кутията като този проблем го нямаме при DAC-овете. Но от друга страна не мога да намеря един DAC на изгодна цена. Като мисля че ви стана ясно че нямам никакви намерения да се занимавам професионално търся нещо което просто да е най-оптимално и да е добро качество за цената си. Засега съм си харесал само тази Звукова карта и нямам идея за добър DAC. Отворен съм за предложения.
      Благодаря на всички !
    • от Александър Банов
      Здравейте. 3.5мм порта на дъното не работи от около 2 години мисля че беше от прекалено натискане или нещо такава, както и да е. До сега съм карал само със слушалки с USB.
      Имам и усилвател но нямам никаква идея как стоят нещата с аудио техниката и за това пиша.
      Мисля да закупя и някакви нови слушалки като тези тук.
      а ако разбера как да работя с  усилвател обмислям това.
      Какво може да се направи за да мога да ползвам 3.5мм слушалки с компютъра външна звукова карта ли ми трябва и това тук такова ли е :  
      ако не е какво е? И ако използвам външна звукова карта дали ще се загуби някакво качество на звука.
      Благодаря на всички.
    • от SilentSword
      Здравейте! Специално се регистрирах за да получа вашето мнение относно моят проблем свързан с лаптопа ми. Купих лаптоп Асус преди четири месеца, наложи се да ми го преинсталират още на първия месец, защото взе да забива. След преинсталацията всичко беше наред, вече не забиваше, но ми изникна друг проблем. Когато пусна някое клипче  след няколко минути звука сякаш се проваля, не знам как по друг начин да го опиша. Пускам клипа някъде към средата се чува "тррр" за няколко секунди и после се оправя. Помислих си, че е от самия уиндоус и го дадох на друг човек да ми го преинсталира, но това нещо си продължава, вече не толкова често, но си продължава. Днес го носих на сервиз уж ми го били тествали нямало проблем за тях, но проблема все си стои.
    • от kakato10
      Здравейте!
      На Windows 10 съм и не виждам начин да сменям между колонките и слушалките през ОС-то или драйвърите на на звуковата карта. И двете съответно са свързани към звуковата карта. Обнових driver-ите и въпреки това не виждам такава опция. Звуковата карта е Realtek. В общи линии идеята е че искам и колонките и слушалките да са включени постоянно към компютъра и от софтуер да си избирам към кое от тях да отива звука.
      (приложената снимка е при вързани както колонки така и слушалки)
      Благодаря предварително!

• Дарение

• Добави ново...