Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

The Reaper

Проблем с машина за постригване "бензер"

Препоръчан отговор

Тоя боклук така ме изнерви ....Просто не знам какво може да не й е в ред, не реже и не реже. Като я купих работи около 2 месеца и един ден, когато я допрях до косата машината вади един такъв форсиращ звук и не реже. Викам си добре, най- вероятно се е запълнила, отварям я и гледам много космарлаци много нещо, чистя я и работата стана, обаче от него ден насам машината не реже, и да отварям и каквото и да направя нищо не помага, и ето преди няколко минути, същата работа... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И за какво е темата ?!!! Не реже не реже, техниката не е вечна. Или с няколко думи за тези пари толкова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си казал марката и модела на машината.

Най-вероятно има застанало косъмче между ножчетата,и не им позволява да се допират.Същото се случва и с моята машина,но нали е водоустойчива,слагам я в мивката и хубаво измивам,докато работи.И се оправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И за какво е темата ?!!! Не реже не реже, техниката не е вечна. Или с няколко думи за тези пари толкова.

А с извинение, като не знаеш каква може да е причината не са обаждай...

Не си казал марката и модела на машината.

Най-вероятно има застанало косъмче между ножчетата,и не им позволява да се допират.Същото се случва и с моята машина,но нали е водоустойчива,слагам я в мивката и хубаво измивам,докато работи.И се оправя.

Benzer professional styling BR-666-HCR, само това пише

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А с извинение, като не знаеш каква може да е причината не са обаждай...

Кой ти каза че не знам причината !!!

Цена и поддръжка на изделието. Там търси причината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой ти каза че не знам причината !!!

Цена и поддръжка на изделието. Там търси причината.

ок ок, смирено те моля да не постваш други коментари...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Машинката не е нищо особено,така като гледам.Ако е с метални ножчета,трябва да се смазват след всяко подстригване.Опитай все пак да ги размърдаш напред назад с ръчката,която е отстрани,докато работят.Почисти колкото е възможно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Машинката не е нищо особено,така като гледам.Ако е с метални ножчета,трябва да се смазват след всяко подстригване.Опитай все пак да ги размърдаш напред назад с ръчката,която е отстрани,докато работят.Почисти колкото е възможно.

Не знам защо когато мърдам ръчката и регулирам нивото на ножовете(с метални ножове е), леко се изкривява наляво и после се налага да я фиксирам наново и просто не знам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо става така,не мога да ти кажа.Би трябвало да има разстояние между краищата на двете пластини,там където са зъбците им,от порядъка на милиметър-два(едната пластина да стърчи малко над другата).Но за това трябва да прочетеш в упътването,ако изобщо има упътване.Хубаво пристегни винтовете,дето закрепват пластините.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...чистя я и работата стана, обаче от него ден насам машината не реже, и да отварям и каквото и да направя нищо не помага

Всяко нещо си има изхабяване.Ножовете се хабят,механиката също.Малко разместване или отдалечаване на тези ножове и спира да реже,като преди.Аз имам една,която докато не намокря първоначално ножчетата,не подстригва добре,а се мъчи и скубе...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

За проблема решението е един бутон за настройка от страни на повечето машинки, от там се регулира диапазона на вибрациите, които се създават от моторчето вътре. Другото е нагласяне с една отвертка на зъбчетата. И моята така не режеше, но сега като я настроих е ОК.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...