Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

bg rap

търся тонколони, трилентови

Препоръчан отговор

Здравейте на всички, въпроса ми е в това че ще си взимам нови колони, и ако може да дадете някой друг съвет. Моите изисквания са, да вадят мек и плътен бас, да са между 80 и 100 вата. Пари, мислех да отдела 100 или 120 лева за две колони, но всички мнения биха ми били от полза. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

аз съм се спрял на тези, засега

http://olx.bg/tonkoloni-i46708739

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички, въпроса ми е в това че ще си взимам нови колони, и ако може да дадете някой друг съвет. Моите изисквания са, да вадят мек и плътен бас, да са между 80 и 100 вата. Пари, мислех да отдела 100 или 120 лева за две колони, но всички мнения биха ми били от полза. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

аз съм се спрял на тези, засега

http://olx.bg/tonkoloni-i46708739

Пич, ми на тях пише, че са продадени! Избери си други и тогава пак питай ! :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Teзи са с вграден усилвател.Имат невероятна честотна характеристика,ако е вярно въобще...,но едва ли ще ти влезнат в бюджета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога ли да питам с какво ще захраниш тия и подобни тонколони? Ще ти трябва усилвател май.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам крайно стъпало Вермона 2х100 или1х200 вата за продаване.  ;-)

Такова ли е?

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда тия са моно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога ли да питам с какво ще захраниш тия и подобни тонколони? Ще ти трябва усилвател май.

Аз имам усилвател 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам усилвател 

Хайде покажи го де!?! Има хора дето им е интересно какъв е за да ти помогнат. И този "мек и плътен бас" не знам къде си го слушал, но това не е бас. Баса трябва да е бърз и стегнат и за това основно се грижи добрия усилвател. С тези 100-120 лв. трудно ща се справиш с задачата дори и за секънд хенд двулентови. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За хубав усилвател (лампов) му трябват поне 350 лева за да се намери нещо читаво в триодно свързване, а едни 4 вата/канал са му предостатъчни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За хубав усилвател (лампов) му трябват поне 350 лева за да се намери нещо читаво в триодно свързване, а едни 4 вата/канал са му предостатъчни.

Приятел, ти четеш ли за какво става дума в темата или си пишеш каквото си чул в трамвая.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...