Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

overwhelmii

Помощ за Домашно!

Препоръчан отговор

Здравейте,

На някои може да им е смешно,но на мен никак не ми е! Понеже цяла година  ту влезна ,ту не влезна по френски език.Трябва да напиша есе на тема "Вчера ходих на лекар" да бъде във минало време.Дали някой може да напише 10 изречения ще съм му много благодарен !

Поздрави! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Дали някой може да напише 10 изречения...

10 изречения

...написах го ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитвал съм друг път с google преводач,но превода е уникално зле.Това е все едно да учиш маймуна да става инженер! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаш това,което си пропуснал за почти цяла година някой да ти го нахвърли тук за минутки.Извинявай,но така ще си помогнеш ли сам на себе си?Сядай си на мястото и почвай да учиш език.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко на френски: "Жонеме интересе па".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитвал съм друг път с google преводач,но превода е уникално зле.Това е все едно да учиш маймуна да става инженер! :D

Колко?  :money6: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

На някои може да им е смешно,но на мен никак не ми е! Понеже цяла година  ту влезна ,ту не влезна по френски език.Трябва да напиша есе на тема "Вчера ходих на лекар" да бъде във минало време.Дали някой може да напише 10 изречения ще съм му много благодарен !

Поздрави! 

Значи си признаваш, че си мързелив(а) и искаш някой да те изкара от л****** в който си? Днес мога да ти помогна и утре да те гледам как превеждаш документи на френски или подобна дейност. Не те ли е срам! Да ти изкараме дипломата и да ти намерим работа не искаш ли?

И за твое сведение, тук има повече от 10 човека които говорят френски на ниво. Дано никой от тях не ти помогне!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...