Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

vas4os

Много жесток спам във Фейсбук!

Препоръчан отговор

Здравейте , имам сериозен проблем.Преди около една седмица някакво момиче , което ми е в приятелите ми прати съобщение , отворих го , и от тогава направо се разсипвам да пращам на всичките ми приятели тоя същият спам ли е вирус ли е без да искам . Пичове помагайте , щото ше ме блокират всички . Сигурно през 1 час ги пращам тия простотии и напрао избеснявам , HELP! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , имам сериозен проблем.Преди около една седмица някакво момиче , което ми е в приятелите ми прати съобщение , отворих го , и от тогава направо се разсипвам да пращам на всичките ми приятели тоя същият спам ли е вирус ли е без да искам . Пичове помагайте , щото ше ме блокират всички . Сигурно през 1 час ги пращам тия простотии и напрао избеснявам , HELP! 

Следвай указанията в тази тема Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега?

Да ме извинява екипът на раздела,че пиша не където ми е работата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами според мен е вирус . Аз на скоро имах подобен проблем излезна ми че някаква ми е приела покана за приятелство на която не съм пращал нищо дори не знам коя е. При всеки опит да и видя страницата антивирусната(Avast free) пищеше за вирус ... просто я блокирах .

Надявам се да си оправиш твоя проблем и успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Alexander..
      Здравейте, след отварянето на файл във формат .doc получен по вайбър, се оказа, че е вирус, който антивирусната засече, но не съм сигурен дали успя да изчисти. Иначе системата си е напълно стабилна.

Addition.txt FRST.txt
    • от KiNGSTON97
      Здравейте!
      Накратко - Бях инфектиран от зловреден софтуер с името DJVU ransomware. Вече е напълно премахнат, след пълно дефрагментиране на двата диска C, D и инсталация на нов Windows 10.
      Всички лични снимки са криптирани с формат. RIGH.
      Някакви решения как мога да оправя файловете си? 
      Около 20GB снимки имам, качени в OneDrive с името тип на файла. RIGH
      ЗА РЕШЕНИЕ НА ПРОБЛЕМА ЩЕ СЕ ЗАПЛАТИ СЪОТВЕТНА СУМА ЛИЧНО ОТ МЕН. 
    • от manjaro
      Здравейте. Интересува ме, дали има нещо притиснително според логовете от farbar. Просто профилактично.

Farbar logs.7z
    • от The Reaper
      Здравейте, преди два дена някъде забелязах яко лагене на моменти, мишката едва се влачеше и процесора забелязах че качва на 100%,  поня че първите няколко пъти като го забелязах това антивирусната (вградената на win 10pro) изписва че нещо е хванато под карантира, но да речем след няколко часа пак по същия начин, системата забавя и така, общо траеше около 20-25сек. По време на този проблем имах и проблем с geforce experianc-а на видео драйвера, за това и направих тема в отдел драйвери, както и да е проблема с драйвера е решен ала да видим какво ще правим по въпроса. Пиша ви след като колега ми препоръча да изтегля malwarebytes и да сканирам, така и направих, активирах 14денния период и сканирах и намери няколко съмнителни открития, всички поставени под карантина. Сега знам че не съм сканирал както е по ред със програмите посочени от вас, но искам да ви покажа лог-а на malwarebytes и ако кажете ще следвам стъпките както сте посочили в темата за премахване на зловреден софтуер, надявам се че не е проблем че не съм следвал както трябва стъпка по стъпка, ако е извинете. ето го лог-а: https://dox.abv.bg/download?id=d02deebbb7
    • от Станислав Маринов
      Addition.txt FRST.txt Shortcut.txt
  • Дарение

• Добави ново...