Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

venci_1913

Мнение за китайски телевизор NEO LED-28272

Препоръчан отговор

Какво ще кажете за този китаец ? Заслужава ли си или ще се развали бързо ?В бюджета до 300 лева 26-28' може ли да се намери нещо идея по-читаво или мисията е невъзможна ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За този бюджет получаваш точно за колкото си платил.Така че,няма особена разлика какво точно ще си вземеш.Единственото,което не ми допада,е ниската резолюция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за този китаец ? Заслужава ли си или ще се развали бързо ?

Развалянето е до късмет,но качеството не!Или го има или не.А този телевизор е с доста слаби характеристики...а за марката да не говорим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за този китаец ?

И се надявате на отговор! При този въпрос много от хората ще се разбягат щото всеки знае,че китайското производство не е много добро и надеждно! 

Спокойно НЕО според мен са добре с телевизорите даже и модела който сте избрал на външен вид хваща окото. Аз имам от 7 години ЕЛТ на нео 2166ТХ и още си работи без проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи също и от самата експлоатация,иначе е вярно понякога се случва човек да е много изряден и пак нещо да се развали! :)

По читаво може да се намери винаги,въпроса обаче опира до това че бюджета ще трябва да се увеличи с около 100 лв!

Аз бих заложил на това! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ! Точно мислех да го публикувам и аз това LG .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера ходих да си купувам разни работи в М**ро и видях ,че има доста телевизори 32 инача по 380 лв с ДДС .Тошиба ,ЛГ имаше на тази цена. Не можах да снимам точните модели ,но не си заслужава да се взимат китайските телевизори при положение ,че малко над ограничения бюджет може да се вземе що годе по-добър

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Вчера ходих да си купувам разни работи в М**ро и видях ,че има доста телевизори 32 инача по 380 лв с ДДС .Тошиба ,ЛГ имаше на тази цена. Не можах да снимам точните модели ,но не си заслужава да се взимат китайските телевизори при положение ,че малко над ограничения бюджет може да се вземе що годе по-добър

Правилно ще постъпите, ако увеличите бюджета и се спрете на нещо по-читаво, но за коментар, трябва да ни го предложите Вие!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...