Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

AMD fanboy

"Предстои изключване" WTF

Препоръчан отговор

Здравейте !

Телевизора е този

Свързахме го и си бачка. Но след няколко дена почна да ми показва съобщение "Предстои изключване" и иска да отговориш с "ДА" или "НЕ" . Това пък защо е ? Ако може някой със същия телевизор да ми каже къде е проблема, ще бъде супер.

10x предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

:Д Това е защитен механизам да не се забравя пуснат. (има го почти при всички тв..) .. Може да го спреш ако е работил няколко дена или просто натисни не...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж в настройките , примерно , другите имат функция , ако не се пипа дист. ТВ изключва след зададено от вас време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

разгледай таймерите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тва е бахти простотията. За да не ми се изключи телевизора, трябва да му барам редовно дистанционното и да го човъркам. Ами ако гледам, презентирам нещо дълго или каквото и да е  ?

Телевизора го купихме за дядо ми на село. Едвам-едвам успях да му обясня, че трябва да ползва само дистанционното на вивакомския приемник и да не пипа ТВ-то, щото с него се мъчеше да сменя канали. Сега пък трябва да му обясня, че от време на време трябва да пипва дистанционното на ТВ-то и да натиска нещо за да не му се изключи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... Сега пък трябва да му обясня, че от време на време трябва да пипва дистанционното на ТВ-то и да натиска нещо за да не му се изключи...

Че задай от опцията  Автоматичен стендбай на изкл. и ще си работи телевизора докато де'д ти не си го изключи от кармазъ бутона!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де , като отидеш на село му вдигни таймера на повече часове  :)

Какво да правиш - това са еко екстри  :D

ПП. Иначе си е удобно , вечер като си легна , заспивам на ТВ , абе като бебетата , да им бъбре нещо :) и ако случайно забравя таймера за изключване - ТВ си гасне след 4 часа . Стария панасоник от 2009 г няма такива екстри .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази функция има спиране, порови се в настройките и виж.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш на menu - настройки - други настройки - автоматично изключване на телевизора --> изключено . Ей, младите, много ви боли глава да четете или да търсите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей, младите, много ви боли глава да четете или да търсите!

Автора все пак е уточнил  :D

Телевизора го купихме за дядо ми на село. Едвам-едвам успях да му обясня, че трябва да ползва само дистанционното на вивакомския приемник и да не пипа ТВ-то, щото с него се мъчеше да сменя канали. Сега пък трябва да му обясня, че от време на време трябва да пипва дистанционното на ТВ-то и да натиска нещо за да не му се изключи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НО!.. той му обяснява за него ==> той трябва да чете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Драги ми еволюшън,

Аз изобщо си нямах представа откъде, как и за какво е това съобщение. Питах тук защото може някой по-запознат с firmware-ите на NEO да ми отговори. И за първи път научих за този странен таймер.

Второ - телевизора е на 140 километра от мене и не мога да му разгледам менютата, нито нищо. Просто по телефона каза, че му изписвало това съобщение. Не ми се разкарваше до там за да видя какво точно му изписва. Реших да попитам някои хора тука и като отида пак на село да му го махна тоя таймер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...