Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

unbelievable.boy

Проблем с потребителски акаунт на Windows 8

Препоръчан отговор

Здравейте драги съфорумци!  Днес си закупих лаптоп, но е със Уиндолс 8. А аз чеснто да си призная хал-хабер си нямам от тази операционна система. Лаптопа от предния собственик е имал акаунт (администраторски) и днес се опитах да премахна статута му като администратор и да премахна паролата, но не успях. И сега въобще не мога да получа достъп до програми/настройки които изискват администраторски права. Бихте ли ми помогнали как да премахна акаунта и/или паролата. И тази глупост като цяло.... Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Демек паролата не я знаеш.Що не ти я е дал предния собственик?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Демек паролата не я знаеш.Що не ти я е дал предния собственик?

Знам я, дори я промених направих я по свой избор. Но после от netplwiz  се опитах да премахна като цяло акаунта или паролата. Но само премахнах статута на акаунта като "Администраторски" и сега е нормален акаунт. И като се опитам да вляза някъде в настройки/ да инсталирам някое приложение ми иска администраторски акаунт... И не ми дава да разреша инсталацията. И не мога да направя нищо. Ако някой желае от вас и разбира, давам достъп до компютъра със TeamViewer примерно ако може това да се оправи по някакъв начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо трябва да го премахваш акаунта?Нали знаеш паролата и си я променил по свой вкус?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като явно ще ползваш лаптопа само ти, защо променяш правата на акаунта ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо трябва да го премахваш акаунта?Нали знаеш паролата и си я променил по свой вкус?

Смених я по свой вкус, но после реших че искам да я махна, но не видях начин "премахни парола" и опитах от netplwiz и там обърках това че смених статута на профила и ся... Нищо не мога да направя, в никакви настройки не ме допуска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера що го правиш?Няма друг администраторски акаунт,че да махнеш този.С обикновен акаунт не можеш да го махнеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера що го правиш?Няма друг администраторски акаунт,че да махнеш този.С обикновен акаунт не можеш да го махнеш.

Ами и аз не мога да си дам логично обяснение. Както казах невеж и неук съм относно Уиндолс 8. Но сгафих оплесках всичко. Ако може някак си да ми помогнете... Помислих си за System Restore но не ми дава, пак иска администраторски акаунт. На практика аз бях с въпросния акаунт, и от netplwiz му промених статута на нормален акаунт, запаметих го, рестартира се и от тогава не мога да правя нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не можеш да махнеш паролата без преинсталация, ако лаптопа е online account и не знаеш паролата... ако знаеш паролата само трябва да преминеш към offline account и вече няма да ти иска парола. ако лаптопа си върви с фабрично инсталирана 8-ца просто при стартиране натисни клавичната комбинация за factory recovery, ако пък не е официална 8-ца или преинсталирай или мини на 7 - ако има драйвери на сайта на производителя... 8 sucks

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не можеш да махнеш паролата без преинсталация, ако лаптопа е online account и не знаеш паролата... ако знаеш паролата само трябва да преминеш към offline account и вече няма да ти иска парола. ако лаптопа си върви с фабрично инсталирана 8-ца просто при стартиране натисни клавичната комбинация за factory recovery, ако пък не е официална 8-ца или преинсталирай или мини на 7 - ако има драйвери на сайта на производителя... 8 sucks

Ако може малко по-простовато, стъпка по стъпка. Тъй като нищо не знам къде се намира на този уиндолс, наистина не съкс-ва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.eightforums.com/tutorials/4842-local-account-switch-windows-8-a.html но трябва първо да се логнеш в windows с акаунта, с който е регистриран в майкрософт, иначе само с преинсталация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.eightforums.com/tutorials/4842-local-account-switch-windows-8-a.html но трябва първо да се логнеш в windows с акаунта, с който е регистриран в майкрософт, иначе само с преинсталация

Ооо утре взимам една 7-ца и хич няма да си играя с тази боза....  Благодаря ви много за помощта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...