Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Versace

Силно бучене от двд системата свързана към ПЦ

Препоръчан отговор

Здравейте, имам двд система, към която свързах настолния компютър и от колоните бучи ужасно. Помислих си че кабелът, който съм съединявал е проблема. Реших и си купих букси, които да запоя. Обаче и при изваден кабел бучи ужасно. Накрая се ядосах изкарах кабела от друга уредба да пробвам и бучеше пак. Съвсем случайно извадих от системата скарт кабела и бученето спря. Въпроса ми е защо се получава така? Скарт кабела ползвам понякога, ако искам звука от телевизора да се чува през системата. Сега неудобството идва, от това че ако искам да ползвам едното или другото, трябва да откачам и съответно да закачам скарт кабела.

Благодаря ви!

п.п. Сега бях закачил и ХДМИ кабела от тв към системата и бученето пак започва. Защо като има други кабели дават смущение на AUX?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извади кабелната или другите кабели и евентуално ще вденаш. Търсачката за "галваничен разделител" 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи много ти "благодаря", супер много ми "помогна". Аз ако знаех защо става така, нямаше да питам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам двд система, към която свързах настолния компютър и от колоните бучи ужасно. Помислих си че кабелът, който съм съединявал е проблема. Реших и си купих букси, които да запоя. Обаче и при изваден кабел бучи ужасно. Накрая се ядосах изкарах кабела от друга уредба да пробвам и бучеше пак. Съвсем случайно извадих от системата скарт кабела и бученето спря. Въпроса ми е защо се получава така? Скарт кабела ползвам понякога, ако искам звука от телевизора да се чува през системата. Сега неудобството идва, от това че ако искам да ползвам едното или другото, трябва да откачам и съответно да закачам скарт кабела.

Благодаря ви!

п.п. Сега бях закачил и ХДМИ кабела от тв към системата и бученето пак започва. Защо като има други кабели дават смущение на AUX?

проверете заземяването на телевизора, такова бучене вероятно е брум от недобро захранване/заземяване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...