Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

yarlovo

Проблем с направата на втора страница в dreamweaver cs5

Препоръчан отговор

Здравейте, още съм начинаещ и не знам доста неща,но искам да се науча,.Затова ви питам. :)

Нправих си индех страницата по шаблон който изтеглих по интернет-до тук добре, обаче не мога да разбера как да си напраавя втора страница със същия стил. Като  сейфам втората страница в същата папка тя(а втората страница е по друг начин подредена) ми пейства стила върху първата страница( templatemo_style.css). как да го сейфам по правилния начин за да станат двете страници не зависими една от друга и със един и същи дизайн.

Дано ме разберете :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като сложиш css-а в отделен файл и го извикаш в head-а и на двете страници (html-а).

<head><link rel="stylesheet" type="text/css" href="mystyle.css"></head>

http://www.w3schools.com/css/css_howto.asp

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DreamWeaver e само инструмент. За да се научиш да правиш страници, започни да учиш като за начало HTML и CSS. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...