Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Дани Величков

Проблем при включване на Windows 7

Препоръчан отговор

Здравейте.Преди една седмица лаптопа ми се изключи и когато се опитам да го включа ми исписва:Windows Error Recovery.Разбрах че трябва да го преинсталирам.Имам диск с Windows 7 но не знам какво да правя.Помогнете!!!!!

:shock11: :shock11: :shock11: :shock11: :shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нагласяш лаптопа да буутва от CD/DVD като влезнеш в БИОС и нагласиш съответното устройство като първо за буут, или като цънеш определеното от производителя копче за буут от избрано от теб у-во(при мен това е Ф11).Оттам нататък Уиндоус 7 е все едно инсталираш игра/програма, мисля че регистриралият се преди 30 мин младши компютърен специалист ще се справи.Друго което можеш да пробваш е да го поправиш, като ще ти запази повечето информация, пак по същия начин зареждаш от инсталационния диск, след това вместо да инсталираш на чисто ( с или без формат ) просто кликаш Repair за да поправи системните файлове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само ака мога да попитам случайна знаете ли кой е моя бутон.Аз съм с лаптоп HP.И също как се пуска BIOS понеже не съм добре запознат.

;) ;) ;)

Мерси! :wink12: :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Преди една седмица лаптопа ми се изключи и когато се опитам да го включа ми исписва:Windows Error Recovery.Разбрах че трябва да го преинсталирам.Имам диск с Windows 7 но не знам какво да правя.Помогнете!!!!!

:shock11: :shock11: :shock11: :shock11: :shock11:

Досегашната Операциона система, пак Windows 7 ли е?

Само това ли ти изписва, или има и друго?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само ака мога да попитам случайна знаете ли кой е моя бутон.Аз съм с лаптоп HP.И също как се пуска BIOS понеже не съм добре запознат.

;) ;) ;)

Мерси! :wink12: :wink12:

Като стартираш машината би трябвало да изписва "Press "бутона" to enter setup.." или нещо подобно.

Ето ти един пример:

Публикувано изображение

За инсталирането виж това:

http://vbox7.com/play:38a09e47

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Досегашната Операциона система, пак Windows 7 ли е?

Само това ли ти изписва, или има и друго?

Да само това и щом започне да излиза логдто на Windows7 спира и започва на ново.И да,още съм с Windows 7. :wink12:

Като стартираш машината би трябвало да изписва "Press "бутона" to enter setup.." или нещо подобно.

Ето ти един пример:

Публикувано изображение

За инсталирането виж това:

http://vbox7.com/play:38a09e47

Мерси за отговора ще го видя с радост.Но ми исписва само F9 и F10.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже въобще си нямате и ЕЛЕМНТАРНА представа какво и как се прави, за да се избегнат повече грешки, които може да са непоправими занесете компоютъра на сервиз или на човек, който се занимава с подобен род дейност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При HP-тата бутона за буутване е F9! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При HP-тата бутона за буутване е F9! ;)

Така ли колега..Но наистина съм на мнението на Emokostov , най-добре да се занесе на човек,който знае какво прави.Не че е сложно, ако иска да се научи да се научи, като не стане 1-2 пъти като си прецака машината, за третия да знае.Иначе ако не иска да рискува да си занесе машината на знаещ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така ли колега..Но наистина съм на мнението на Emokostov , най-добре да се занесе на човек,който знае какво прави.Не че е сложно, ако иска да се научи да се научи, като не стане 1-2 пъти като си прецака машината, за третия да знае.Иначе ако не иска да рискува да си занесе машината на знаещ.

Да,така е наистина,бутонът за буутване при HP-тата е F9,колега! ;)

Нека си прецени сам какво иска,ако е решил,че ще може да се справи нека пита ние ще го упътим,но ако е решил,че няма да може да се справи,да го носи в сервиза,изборът е в неговите ръце! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,така е наистина,бутонът за буутване при HP-тата е F9,колега! ;)

Нека си прецени сам какво иска,ако е решил,че ще може да се справи нека пита ние ще го упътим,но ако е решил,че няма да може да се справи,да го носи в сервиза,изборът е в неговите ръце! 

Няма да стане с упътване. Трябва да му се дадат линкове, как се преинсталира Windows, да прочете материалите и където има въпроси да пита. Така както му даваме в момента съвети ще "омаже" нещата. Гарантирам го на 1000%. Не ми се случа подобен проблем или казус за първи път.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да стане с упътване. Трябва да му се дадат линкове, как се преинсталира Windows, да прочете материалите и където има въпроси да пита.

Това имх в предвид и аз колега,не си ме разбрал правилно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...