Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

julienalexandrov

система за домашно кино със ECS NM70-TI/847

Препоръчан отговор

попадна ми корпус на all-in-one система със изгоряло дъно

монитора (мисля че e 18.5 инча някъде) работи ( според думите на този от когото го купих )

искам да сменя само дъното,  

старото дъно мисля че е било H61 на цокъл 1155

целта на цялата гимнастика -  компактна система за домашно кино ( игрите не са приоритет )

въпросното дъно го гледам  гледам в ebay с вградения проц Celeron 847 за 50$ 

въпросът ми е : понеже четейки спесификацията на дънотo така и не разбрах, има ли това дъно изxоди за да захрани LCD екрана или не. Eй това имам от офицялният сайт в графата ,,conectors & headers"  

1 X 4-pin CPU_FAN connector
º 1 X 4-pin SYS_FAN connector with smart fan
º 1 X Front Panel switch/LED header
º 1 X Front panel audio header
º 1 X Speaker header
º 1 X USB 2.0 header
• Support additional 2 USB ports
º 1 X S/PDIF out header
º 1 X SATA III 6Gb/s connector(s)
º 2 X SATA II 3Gb/s connector(s)
º 1 X CLR_CMOS header
º 1 X IR header (optional)
º 1 X mSATA connector
º 1 X ME_UNLOCK header
º 1 X Chassis intrusion header
º 1 X Touch board header
º 1 X Camera header
º 1 X LVDS connector (optional)
º 1 X LDC header
º 1 X SATA power connector

http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Product/Product_Detail.aspx?DetailID=1446&CategoryID=1&MenuID=17&LanID=0 

Питам понеже за едно друго дъно GA-H81TN изрично си пише че е със конектори за all-in-one системи

• [*]
1 x 2-pin power connector [*]1 x CPU fan header [*]1 x system fan header [*]2 x SATA 6Gb/s connectors [*]1 x SATA 3Gb/s connector [*]1 x mSATA connector [*]1 x SATA power connector [*]5 x USB 2.0/1.1 headers [*]1 x serial port header [*]1 x parallel port header [*]1 x front panel header [*]1 x front panel audio header [*]1 x digital microphone header [*]1 x AIO speaker header [*]1 x LVDS connector [*]1 x LVDS drive voltage header [*]1 x flat panel display power header (both panel and backlight inverter) [*]1 x flat panel display power connector [*]1 x backlight switch header [*]1 x flat panel display switch header [*]1 x WIFI activity indicator LED header [*]1 x Clear CMOS jumper

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4752#sp 

Комбинацията c gigabyte  ми излиза доста по-скъпа -  oбщо 200$ с процесор Pentium G3220

Та гледайки конекторите как мислите, ще ми свърши ли работа дъното на Елит Груп ECS NM70-TI/847 или да вземам GA-H81TN ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да има изходи за монитор :) има VGA и HDMI изход.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако беше така нямаше да е домашно кино. Има си HDMI изход както може да се види в спецификациите за които му се чете. На които не му се чете да гледа картинката.

пс. По-добре се насочи към новите на AM1.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LVDS конектора го дават като опция и на снимката (долу вдясно) си личи че не е запоен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да има изходи за монитор има VGA и HDMI изход.

Абе вие въобще четете ли какво питам или .....

Питам има ли изходи които да захранват, а не да подават сигнал към ЛСД-то

На които не му се чете да гледа картинката.

пс. По-добре се насочи към новите на AM1.

Е ти като видя картинката видя ли отговора на моя въпрос там ?

Кажи ми сега като сложа това ам1 в тоя корпус който имам, как ще го захраня със 19 волтовия адаптер ?

LVDS конектора го дават като опция и на снимката (долу вдясно) си личи че не е запоен.

Питам за конекторите, защото в спесификациите на едно друго дъно  ( GA-H81TN ) изрично си пише че има за AIO systems

[*]1 x 2-pin power connector

[*]1 x front panel header

[*]1 x LVDS connector

[*]1 x LVDS drive voltage header

[*]1 x flat panel display power header (both panel and backlight inverter)

[*]1 x flat panel display power connector

[*]1 x backlight switch header

[*]1 x flat panel display switch header

http://ca.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4752#sp

Та имам опасения че това евтиното ECS дъно няма да ми свърши работа, т.е. няма да може да захрани монитора. 

Последно да го вземам ли,  или да вземам гигабайт-а ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...