Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

envymy

Windows 7 Enterpris - въпрос

Препоръчан отговор

Здравейте,бих искал да инсталирам Windows 7 Enterprise SP1 , но на български , а никъде не го намирам из торените.Въпросът ми е, ако инсталирам този Win, но на английски, как след това да сменя интерфейса на IE9, да е на български.За смяната на интерфейса на Win-a е ясно - чрез езиковя пакет, но мен ме интересува по-специално , как да направя IE9  да е на български, защото езиковия пакет не сменя интерфейса на IE.Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защо искаш да инсталираш точно Enterprise, а не някоя нормална версия на български?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами защото преди време си бях инсталнал Enterprise и бях доста доволун

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,бих искал да инсталирам Windows 7 Enterprise SP1 , но на български , а никъде не го намирам из торените.Въпросът ми е, ако инсталирам този Win, но на английски, как след това да сменя интерфейса на IE9, да е на български.За смяната на интерфейса на Win-a е ясно - чрез езиковя пакет, но мен ме интересува по-специално , как да направя IE9  да е на български, защото езиковия пакет не сменя интерфейса на IE.Благодаря предварително!

Windows 7 Enterprise with Service Pack 1 (x64) - DVD (Bulgarian)

Release Date: 5/13/2011

Details:File Name:bg_windows_7_enterprise_with_sp1_x64_dvd_u_677644.isoLanguages:BulgarianSHA1:663CC5C033349EDB33D249DC027BC5DCC662CDBF

Windows 7 Enterprise with Service Pack 1 (x86) - DVD (Bulgarian)
Details:File Name:bg_windows_7_enterprise_with_sp1_x86_dvd_u_677693.isoLanguages:BulgarianSHA1:4DB6291B66A4FEE786640BFD9AC904A0B714D400

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows 7 Enterprise with Service Pack 1 (x64) - DVD (Bulgarian)

Release Date: 5/13/2011

Details:File Name:bg_windows_7_enterprise_with_sp1_x64_dvd_u_677644.isoLanguages:BulgarianSHA1:663CC5C033349EDB33D249DC027BC5DCC662CDBF

Windows 7 Enterprise with Service Pack 1 (x86) - DVD (Bulgarian)
Details:File Name:bg_windows_7_enterprise_with_sp1_x86_dvd_u_677693.isoLanguages:BulgarianSHA1:4DB6291B66A4FEE786640BFD9AC904A0B714D400

А само да попитам,защото не ми е много ясно, а аз не се срамувам да питам ........... та това win-а  със SP1 ли е  или само SP1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows 7 Enterprise with Service Pack 1/ Windows 7 със сервис пак 1-последния наличен/

This media refresh includes the installation hotfix described in KB Article 2534111. No other changes have been made to the product.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всяка една версия на Windows на английски, лесно се побългарява от ъпдейтите. по същия начин се тегли и българса версия за IE.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows 7 Enterprise with Service Pack 1/ Windows 7 със сервис пак 1-последния наличен/

неще не ми дава да го изтегля, иска ми някаква верификация, ID  , а аз имам създаден акаунт в Microsoft

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всяка една версия на Windows на английски, лесно се побългарява от ъпдейтите. по същия начин се тегли и българса версия за IE.

Я ми преведи следните версии:95,98,2000,милениум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я ми преведи следните версии:95,98,2000,милениум.

Microsoft first introduced the Multilingual User Interface Technology for Windows 2000 Professional as "Windows 2000 Professional Multilanguage Version," which was later extended to the Windows 2000 Server family. This technology is now available for Windows XP Professional, Windows Server 2003 editions, Windows XP Embedded, and Windows XP Tablet PC Edition. This technology is now called Multilingual User Interface Pack, referred to as MUI.

Все пак и за 2000 има такъв номер...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Microsoft first introduced the Multilingual User Interface Technology for Windows 2000 Professional as "Windows 2000 Professional Multilanguage Version," which was later extended to the Windows 2000 Server family. This technology is now available for Windows XP Professional, Windows Server 2003 editions, Windows XP Embedded, and Windows XP Tablet PC Edition. This technology is now called Multilingual User Interface Pack, referred to as MUI.

Все пак и за 2000 има такъв номер...

Е хайде де, направи го, нали ставало лесно на всяка версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е хайде де, направи го, нали ставало лесно на всяка версия.

http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;EN-US;246010

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо се огъваш :) С риск да се потретя, но къде са останалите версии?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...