Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Galin Ivanov

Как да напълнея

Препоръчан отговор

Отдавна искам да напълнея, но от 14-15 годишен си стоя едни и същи килограми и само ръста ми се увеличава, не знам какво да направя да напълнея поне 10кг не ми трябват мускули просто маса искам, защото се чувствам отпаднал и сигурно е от това, професията ми е свързана с постоянно движение и по цял ден съм на крак по 10-12 часа и се движа и ям като тръгвам наяква закуска там през 30мин почивка хапвам някой сандвич и като се върна в 9-10 вечерта съм уморен хапвам каквото има и лягам и така всеки ден, а като почивам спя обикновено, защото съм карал 2 или 3 нощни смени и няма кога да се храня и не знам на кое да наблегна, нямам никакви сили, 175 съм висок и тежа към 49-50кг и е грозно направо, не че ми пука как изглеждам просто се чувствам зле и отпаднал, дори на лекар нямам време да отида, защото сега имаме много работа и няма как мисля,че имам бърз метаболизъм или нещо такова, нищо не се задържа в мен имам чувството,каквото хапна и веднага до тоалетната и то направо няма смисъл, няма как да наддам и 1 грам дори,просто нямам възможност да ям повече от 3 пъти на ден и то някакви боклуци, сандвичи, пици, джобове и тнт и плодове от време на време и някакво месо пилешко например за вечеря и с ориз или нещо такова ама рядко, някой да ме посъветва нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отдавна искам да напълнея, но от 14-15 годишен си стоя едни и същи килограми и само ръста ми се увеличава, не знам какво да направя да напълнея поне 10кг не ми трябват мускули просто маса искам, защото се чувствам отпаднал и сигурно е от това, професията ми е свързана с постоянно движение и по цял ден съм на крак по 10-12 часа и се движа и ям като тръгвам наяква закуска там през 30мин почивка хапвам някой сандвич и като се върна в 9-10 вечерта съм уморен хапвам каквото има и лягам и така всеки ден, а като почивам спя обикновено, защото съм карал 2 или 3 нощни смени и няма кога да се храня и не знам на кое да наблегна, нямам никакви сили, 175 съм висок и тежа към 49-50кг и е грозно направо, не че ми пука как изглеждам просто се чувствам зле и отпаднал, дори на лекар нямам време да отида, защото сега имаме много работа и няма как мисля,че имам бърз метаболизъм или нещо такова, нищо не се задържа в мен имам чувството,каквото хапна и веднага до тоалетната и то направо няма смисъл, няма как да наддам и 1 грам дори,просто нямам възможност да ям повече от 3 пъти на ден и то някакви боклуци, сандвичи, пици, джобове и тнт и плодове от време на време и някакво месо пилешко например за вечеря и с ориз или нещо такова ама рядко, някой да ме посъветва нещо?

Започни леки тренировки във фитнеса, поне два дни в седмицата.Спри цигарите и всичко ще се оправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз никога не съм пушил и алкохол не пия, и нямам време за фитнес по цял ден съм на работа, а като съм нощна през деня спя, защото съм много изморен, искам да знам на ква храна да наблегна не искам фитнес, не ми трябват мускули, искам маса просто!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябват ти тестени изделия(понички, банички и т.н.) и сладолед. Работил съм в един цех за сладолед и не можеш да си представиш колко вида мазнини се слагат в него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябват ти тестени изделия(понички, банички и т.н.) и сладолед. Работил съм в един цех за сладолед и не можеш да си представиш колко вида мазнини се слагат в него.

Това съм сигурен че никой специалист няма да го препоръча не за друго ами защото е вредно.

Печено месо и витамини от някоя аптека, докато те види специалист в областта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ядеш по една лъжичка мед на ден,се напълнява.Освен това е полезен за организма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз никога не съм пушил и алкохол не пия, и нямам време за фитнес по цял ден съм на работа, а като съм нощна през деня спя, защото съм много изморен, искам да знам на ква храна да наблегна не искам фитнес, не ми трябват мускули, искам маса просто!

Внимавай какво си пожелаваш. После шкембето се сваля по трудно, от колкото се качва.

Иначе, мед, яйца, пържоли. Много пържоли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам го същия проблем като тебе, само дето не си чувствам състоянието като "болестно"
Иначе се храня само с боклуци, но като гледам отговорите може да се наблегне на някое и друго бурканче с мед

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Минимум 8 часа сън средно на денонощие. Минимум 60 на седмица с някои подремвания.

Около 3000 ккал и около 120 грама протейн в храната от месо, яйца , млечни произведения.

Около 6 месеца. Така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Яж,въглехидрати и мазнини

сутрин поне две баници с боза

на обяд четворка с гарнитура с бел леб четири филии

вечеря два литра бира с пет чипса и пица на парче

за десерт сладолед от огромна разфасофка

ще станеш 100 кила гарантирам :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен в това отношение благоприятно ми се отразиха мюсли и банани. Няколко месеца се храниш редовно (подчертавам редовно!) сутрин, обед и вечер, а между храненията ядеш мюсли с лъжица мед и банани. Май месец 2013 бях 65 кг, а средата на септември 84 кг и НИТО ВЕДНЪЖ не съм ходил на фитнес или съм правил каквито и да било упражнения. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кви са тея,глупости за баници с бози?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става с ядене на банички и пиене на боза... Трябва да си изготви хранитлен режим.. да яде определени храни и ще качи... Можеш да пиеш креатин, но аз не бих го пил без да тренирам.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кви са тея,глупости за баници с бози?

Аз навремето качих кило и половина

три дни го смъквах :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз навремето качих кило и половина

три дни го смъквах :P

Един месец мюсли с кисело мляко и мед между храненията и качвам като свиня ... за 2 седмици 10 кила ... Със сигурност НЕ се отразява на всеки организъм, но пробвайте ... 

А банички не ям, но ако направиш с праз, ще вкуся, че ми се е дояло много прясна баница с празец ,,, 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...