Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

rinkk123

Защо не ми показва снимките ?

Препоръчан отговор

Направих си сайта, но след като го хостнах не ми показва снимките. Ето го и сайта:http://pcstorebg123.free.bg Защо, ако някои знае моля да ми помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих си сайта, но след като го хостнах не ми показва снимките. Ето го и сайта:http://pcstorebg123.free.bg Защо, ако някои знае моля да ми помогне.

/images/banner.png - тази снимка я няма на сървъра

/images/images.jpg - с тази е същата работа

images/bg-body.jpg - тази също я няма

/images/bcastr31.swf - и флаша го няма.

/banners/1379265267e710.gif - тази я викаш от друго място и тя си се зарежда нормално

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Укажи си правилния път до снимките. Къде се намирт те? С каква програма си правил сайта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Web Page Maker... Провери, дали си качил картинките в правилната директория.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Решение:

Снимките си ги качил в главната директория, а не в директория images.

Можеш да премахнеш images от пътя на снимките, или да създадеш директория с такова име и там да качиш снимките.

Флаша обаче не го намерих. И неговият път е /images/bcastr31.swf, но го няма и в главната директория нито в папка images. Провери дали си го качил изобщо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един съвет от мен. Да спре веднага да работа с Page Maker. Ако иска да се занимава с WEB Design, да седне и да научи HTML,CSS поне като за начало. Иначе нищо няма да направи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...