Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с Windows

Stickman

Препоръчан отговор

Здравейте, проблема е от днес. Като пуснах лаптопа си той зареди малко бавно, свърших си работата опитах да го изгася от бутона за изключване и ми пише: Windows се изключва, моля изчакайте. Така е вече от 5-10 минути.Само да добавя , че на лаптопа му смениха Матрицатаи не знам дали има възможност да е от нея.Моля, помогнете! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Матриците, Нео ги оправя... :)

Извън шегата - не е от нея. Някой процес е увиснал вероятно.

Ако продължи при всеки shutdown да го прави ще е проблем обаче.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Матриците, Нео ги оправя... Публикувано изображение

Извън шегата - не е от нея. Някой процес е увиснал вероятно.

Ако продължи при всеки shutdown да го прави ще е проблем обаче.

Sheky, благодаря за бързата реакция.
Да, и аз мисля че е от процес (днес го прочетох :D).
Оставих го така, огаси се, и се оправи. :)
Още един път благодаря :)

Не, не е всеки път.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не би да е инсталирал ъпдейти през това време ? щото гледам че вчера минаха ъпдейти на windows .

Напълно е възможно да са Updates.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, пак ми го направи.Защо се получава така?Ами, как да съм сигурен че процесите са спрени?В смисъл, има ли някаква програма за процеси?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай пак с преинсталация а защо изключваш компа като през това време инсталирва Updates ? не ми стана ясно ако не искаш ъпдейти просто влез в контрол панела след преисталацията и от там ги изключи и без това харчат много място на ц диска и аз винаги като го преинсталирвам първата ми работа е да ги изключа , има някои ъпдейти които след като ги инсталираш и набоцаш някоя бъгава антивирусна и компа ти става бавен ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 месеца по-късно...

Вчера,днес и онзи ден пак го направи. Антивирусната ми е Avira. Има ли възможност да е от нея? Имам и някаква програма GoSave, която не помня да съм теглил. И напоследък е малко бавен. Да не би някоя от тези програми даe проблема?

*edit-ГоСаве-GoSave

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване