Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, имам заделени едни пари 150 макс 180лв. Какво мого да сложа на PC-то, че да може да се държи по-добре при игрите. Ето и PC-то: CPU: AMD Athlon 750k 3.4Ghz

GPU: HD 7770 GHz Edition Gigabyte

Ram: Geil Evo 4gb 1600mhz

HDD: Тук сега ще вида колко RPM ми е харда, иначе е WD

MB: F2a88xm-ds2 gigabyte

PSU: Fortron xeka 500w

Благодаря предварително!

post-338711-0-48647100-1405155838_thumb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Парите са малко за по-добра видеокарта. Дори да събереш още малко не си заслужава разликата.

Може да се потърси нещо по-сериозно като 270Х втора ръка но процесора идва слаб а за тая платформа по-добър е единствено 760К та не си заслужава смяната.

Както и да го гледам вариантите са ти още рам и SSD. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продаваш това дъно и тоя процесор и взимаш например i5-4440 и най-евтиното дъно, ако искаш игрите да вървят по-добре. Ще трябва и нова видеокарта след това.

Със 750К по-добра видеокарта от 7770 е излишна.

Или клоквай атлона колкото може. Ще има някакво подобрение. Иначе както каза и gyps, може да вземеш едно SSD и още една плочка РАМ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок, но имам друг въпрос, като стана дума за клок, аз исках, но като го клокно с AMD Catlyst Control до 3,7 ми се маха Aeroto na WIN7, ако може да ми кажете как да го оправя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още едно потвърждение за SSD и RAM.

Ок, но имам друг въпрос, като стана дума за клок, аз исках, но като го клокно с AMD Catlyst Control до 3,7 ми се маха Aeroto na WIN7, ако може да ми кажете как да го оправя?

Щом не разбираш, не се занимавай с опити за клок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да вземеш този SSD диск. Относно клока - той се прави през BIOS, а не през AMD Catalyst.

P.S. С този Win 7 по-добре се сбогувай, защото догодина спира поддръжката му от Майкрософт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вземаш едно SSD и няма да познаеш компа си.

Я като си такъв експерт да обясниш как точно ще се промени нещо при игрите.

Човека зададе ясен въпрос, тия SSD ходи да си ги предлагаш другаде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само втора ръка видео карта за тези пари и то ако имаш късмет за R9 270 или GTX660 , но се готви скоро и за ъпгрейд на процесора с дъното друго не ти трябва . Нещо втора ръка пак от рода на 3570 ще ти върши много добра работа което е по добре от нов i3 за същите пари

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я като си такъв експерт да обясниш как точно ще се промени нещо при игрите.

Човека зададе ясен въпрос, тия SSD ходи да си ги предлагаш другаде.

Зачетох се в мненията ти по други теми на колегите и разбрах, че си дежурната смрад тук във форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зачетох се в мненията ти по други теми на колегите и разбрах, че си дежурната смрад тук във форума.

Другите наистина са ти колеги, нито един от вас не е успял да ми се аргументира, предпочитате да се измъквате с някви скалъпени оправдания.

Като не можеш да ми отговориш е по-добре да си замълчиш, не че иначе няма да изглеждаш нелепо, но двойно глупав е по-зле от само глупав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зяпай тук и най-вече http://www.youtube.com/watch?v=FQpiZ44GyYU. За приликите и разликите при FPS, просто си спести обясненията. И след като човека зададе ясен въпрос, ти какво предложи - едно голямо нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зяпай тук и най-вече http://www.youtube.com/watch?v=FQpiZ44GyYU. За приликите и разликите при FPS, просто си спести обясненията. И след като човека зададе ясен въпрос, ти какво предложи - едно голямо нищо.

Хехехехе, очаквах го, утре ще гледаш някой клип как да си присадиш крила и след това ще говорят за теб по новините.

Въобще не си наясно, какво представляват гейм енджините и как работят, защото за тия неща е нужно четене, а не само някой да ти приказва измислици в клип.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със тая сума нищо не може да направи за игрите. Ни видео може да купи друго ни процесор дето да имат прираст в кадрите. С рамта и харда ще си облекчи машината и ще я забърза нищо повече.. За новите игри да ги цъкате на макс ви трябат 800 лева за процесор и видео. Това е пичове ако щетеПубликувано изображение За да геймите 18 месеца с високи кадри  вадите 1500  кинта и сте на мода.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах, че си тройно по-умен от всички, изявяваш се като ясновидец (сигурно си род на Ванга). Та давай сега да чуем твоите измислици и най-вече със 180 лв. бюджет да оправиш конфигурацията на питащия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

P.S. С този Win 7 по-добре се сбогувай, защото догодина спира поддръжката му от Майкрософт.

Защо лъжеш човека. Поддръжката на 7 ще бъде спряна Януари 2020 година. Догодина спират само разпространението му по магазините.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бе не е баш така Публикувано изображениеWindows lifecycle fact sheet 

Демек за  домашно ползване ше го спират януари 2015  а па ако си платииш  като поп няколко хиляди на година  ше те  крепат  до 2020 :) Трябва да си наложат 8-цата  иначе  ако  оставят 7-ка до 2020 ше затънат с няколко стотици милиона  за разработка  и  тн.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, ама си е. Докато 7 е с голям пазарен дял и докато Microsoft пускат макар и по-рядко от догодина ъпдейти разработчиците на софтуер все още ще пишат софтуера си за него.Но да не излизаме от темата. Аз също подкрепям идеята за SSD, освен ако автора не размисли, не събере още парички, да кажем 300-400 и тогава да мислим някое по-добро решение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо лъжеш човека. Поддръжката на 7 ще бъде спряна Януари 2020 година. Догодина спират само разпространението му по магазините.

Защо го лъжа. Да съм написал, че спира на 100 %. Недей да се изправяш на нокти за щяло и не щяло.Тук е обяснено какво става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване