Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет! Аз съм фен на Sony и съм доволна от марката като качество, но един модел на HTC ме грабна и се двоумя кой да взема. Нямам познати с HTC и за това търся мнения за марката като цяло - качество, камера, издръжливост на батерия и т.н. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Sony Xperia M2 и HTC 816, знам, че има разлика в параметрите и по принцип съм склонна да взема Sony, защото съм фен. Питам HTC може ли да се мери със Sony като качество.

Редактирано от Jizelle (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sony Xperia M2 и HTC 816, знам, че има разлика в параметрите и по принцип съм склонна да взема Sony, защото съм фен. Питам HTC може ли да се мери със Sony като качество.

Неуместно е да сравняваме точно тези 2 телефона!В различен ценови клас са :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, за да преценим правилно.Какъв е бюджета?За какво ще се ползва телефона?Какви са личните Ви нужди като ползвател на мобилни услуги?Имате ли нещо конкретно на което държите (да кажем камера и добри снимки?)?Аз също съм голям фен на Sony, само да вметна, но това не е водещо, но може да съдиш само по марката за един телефон!
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Неуместно е да сравняваме точно тези 2 телефона!В различен ценови клас са :)

Ами да неуместно е ако става въпрос за пари и параметри. Аз се интересувам от качеството на марката HTC както съм написала в началото.

Така, за да преценим правилно.Какъв е бюджета?За какво ще се ползва телефона?Какви са личните Ви нужди като ползвател на мобилни услуги?Имате ли нещо конкретно на което държите (да кажем камера и добри снимки?)?Аз също съм голям фен на Sony, само да вметна, но това не е водещо, но може да съдиш само по марката за един телефон!

Не искам да ги сравнявам по параметри точно тези на които съм се спряла, защото HTC е по-добрия в случая. Интересува ме дали е добра марка, защото като фен на Sony да не остана разочарована. Примерно дали са бъгави ако мога така да се изразя, ще виси ли по сервизи за дефекти разни или правят ли качествени снимки като Sony. Виждала съм снимки направени от Iphone някой си с по- добра камера от моята които не струват. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HTC, Sony, Samsung, LG, Nokia, Motorola, защо мислиш, че правят лоши телефони?в края на крайщата всичко се свежда точно до характеристиките...Относно снимките: Снимки, направени с HTC 816

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да неуместно е ако става въпрос за пари и параметри. Аз се интересувам от качеството на марката HTC както съм написала в началото.

Не искам да ги сравнявам по параметри точно тези на които съм се спряла, защото HTC е по-добрия в случая. Интересува ме дали е добра марка, защото като фен на Sony да не остана разочарована. Примерно дали са бъгави ако мога така да се изразя, ще виси ли по сервизи за дефекти разни или правят ли качествени снимки като Sony. Виждала съм снимки направени от Iphone някой си с по- добра камера от моята които не струват. 

И аз като фен на Сони(имал съм няколко смартфона Xperia Neo,Xperia M и сега Xperia Z2) ще ти кажа ,че и тук има дефекти,бъгав софтуер и още и още.

М2 не е лош телефон,но HTC го превъзхожда,има много по-добра камера(13MP vs 8MP),а камерата при сонито е меко казано трагична(конкретно за този модел).

Аз ако бях на твое място щях да взема сонито защото харесвам дизайна и ме кефи интерфейса,по-ниската цена,а и го намирам за податлив на модификации(много по-лесно се отключва Bootloader,лесно се руутва и т.н.).Вземи си HTC-то,ще ти служи по-дълго време без да имаш проблеми с лагване и т.н. (има повече РАМ).

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз като фен на Сони(имал съм няколко смартфона Xperia Neo,Xperia M и сега Xperia Z2) ще ти кажа ,че и тук има дефекти,бъгав софтуер и още и още.

М2 не е лош телефон,но HTC го превъзхожда,има много по-добра камера(13MP vs 8MP),а камерата при сонито е меко казано трагична(конкретно за този модел).

Аз ако бях на твое място щях да взема сонито защото харесвам дизайна и ме кефи интерфейса,по-ниската цена,а и го намирам за податлив на модификации(много по-лесно се отключва Bootloader,лесно се руутва и т.н.).Вземи си HTC-то,ще ти служи по-дълго време без да имаш проблеми с лагване и т.н. (има повече РАМ).

:) Дам, ще го пробвам това HTC тогава. Благодаря ти за изчерпателния отговор.

HTC, Sony, Samsung, LG, Nokia, Motorola, защо мислиш, че правят лоши телефони?в края на крайщата всичко се свежда точно до характеристиките...Относно снимките: Снимки, направени с HTC 81

Аз като фен на Sony не мога да преценя, за мен винаги са по-добрите. За това и питам. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.