Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Нуждая се от драйвъри за wireless

Препоръчан отговор

здравейте не мога да пусна безичната връзка на лаптопа...........Моля ви за помощToshiba SatelliteRouter:Tp LinkRealtek pcie fe family

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здравейте не мога да пусна безичната връзка на лаптопа...........Моля ви за помощToshiba SatelliteRouter:Tp LinkRealtek pcie fe family

На сайта на производителя има драйвери!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

BTW нали знаете как иконката на компа за нета е "компютър с лъжица" :D  и при моя лаптоп е така и иска кьбел.... не става безичната връзка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

BTW нали знаете как иконката на компа за нета е "компютър с лъжица" Публикувано изображение  и при моя лаптоп е така и иска кьбел.... не става безичната връзка

С тази лъжица изби рибата :)

Комбинация от клавиши за включване на безжичния адаптер

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

FN F12 :D влизам в бисерите на форума ...можете ли да ми ги откриете, че нещо не мога да ги намеря Realtek RTL8723AE Wireless LAN 802.11n PCI-E NICRealtek PCle Family ще съм ви много благодарен 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

FN F12 Публикувано изображение влизам в бисерите на форума ...можете ли да ми ги откриете, че нещо не мога да ги намеря Realtek RTL8723AE Wireless LAN 802.11n PCI-E NIC

Realtek PCle Family ще съм ви много благодарен

На сайта на производителя! С точния модел и ако имате part number

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://support.lenovo.com/en_US/downloads/detail.page?DocID=DS034887

п.п. Ползването на търсачка не е престъпление !!!

Тошиба Сателит!!! прочетете първия пост

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

моля ви отново..... сега е безична връзка иконката, но има звезда и пак нямам нет..........

На сайта на производителя! С точния модел и ако имате part number

Колко пъти да го напиша. Или трябва ние да свършим работата вместо вас?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам как постващия говори за лъжици и за звезди едва ли ще подкара каквато и да било мрежа, но нека аз да се бъркам. Покажи поне една снимка да видим за какво говориш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тошиба Сателит!!! прочетете първия пост

Има ли значение от къде ще си изтегли драйвера нали е този който търси в случая Realtek RTL8723A

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване