Премини към съдържанието
bluu

Проблем със сменянето на език на Win7 Home Premium

Препоръчан отговор

Здравейте.Купих си "заложен" лаптоп в перфектно състояние от Германия.

Проблема е там , че е на калпавия  Win7 Home Premium и немога да сменя езика от немски на български.Пробвах със Vistalizator да го сменя , обаче тук ударих на камък - "УЖ" тръгва да го сменя , пише че е готово и иска рестартиране - натискам ок , рестарира се и хоп - излиза ми черен екран на който виждам само стрелката  на  мишката..оставих го така да седи цели 2 часа но неще да се оправи.Изключих лаптопа принудително от копчето , след което го включих и ми излезе Windows repair , който ми "бакна" промените..

Какъв е тоя странен проблем?Изтеглил съм точната версия на български език от Vistalizator която е съвместима с лаптопа (казвам това за да не ме помислите за компютърен неандерталец).

Ще постна и основните параметрите на лаптопа - Windows 7 Home premium 32-bit SP1

Тоя немски под кожата ми влезе..  :fly1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти информация защо не може и какво трябва да направиш за да може.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виждам , че проблема се задълбочава затова ще почна така - лаптопа всъщност не е мой , а на съквартирант който не е много на "ти" с компютрите.Прочетох сайта който ми прати , но въпроса ми все пак е - няма ли друг начин да сменя скапания език без да преинсталирам уина?Страх ме е да не му скапам нещо на лаптопа , нямам много опит с преинсталирането.Човека разчита на мен понеже тук в Германия биха го ощипали бая пари ако го закара на сервиз за такава простотия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На лаптопа не може да повредиш нищо при преинсталация. Ако нещо се обърка просто трябва да я направиш отново и естествено от сайта на производителя трябва да свалиш коректните драйвери за ОС. Разбира се ако нямаш опит е добре да си намерите лице, което да я направи без проблеми. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Май най-лесният начин е да надстроите системата от Hom Premium до Ultimate  и тогава езиците ще са достъпни през Windows Update канала

http://www.howtogeek.com/howto/40498/how-to-upgrade-windows-7-easily-and-understand-whether-you-should/

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.