Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Трябва ми хард диск в интернет защото компа който използвам е общ на цялото семейство и файловете ми постоянно се трият а някои файлове да кажем филми музика и др неща искам да  ги запазя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Демек търсиш хранилище.Колко като обем. GoogleDrive и SkyDrive дават известно място безплатно. Но ако говорим за доста по обем информация ще трябва да отовориш портмонето.Винаги може да ползваш и хост с FTP достъп.Но ако си представяш този "интернет диск" като хард диск, бъркаш се доста...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купуваш си външен харддиск и го заключваш в чекмеджето като не го ползваш ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ми хард диск в интернет защото компа който използвам е общ на цялото семейство и файловете ми постоянно се трият а някои файлове да кажем филми музика и др неща искам да  ги запазя.

100 GB БЕЗПЛАТНО

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Като чуя ".ru" и ми настръхва косата Публикувано изображениеПубликувано изображение

Ама това си е само при мен Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Като чуя ".ru" и ми настръхва косата Публикувано изображениеПубликувано изображение

Ама това си е само при мен Публикувано изображение

ако не качва свръхсекретни военни тайни няма да има никакъв пб :D :D

п,п А ако евентуално знае китайски ТУК и ТУК

Редактирано от snipi (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако не качва свръхсекретни военни тайни няма да има никакъв пб Публикувано изображениеПубликувано изображение 

п,п А ако евентуално знае китайски ТУК

Стига бе, аз 2 TB не мога да напълня...
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако не качва свръхсекретни военни тайни няма да има никакъв пб Публикувано изображениеПубликувано изображение

п,п А ако евентуално знае китайски ТУК и ТУК

А дали услугата на Yunio още работи и е безплатна ? Защото попаднах на мнението на някой си Dark Knight

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Демек търсиш хранилище.Колко като обем. GoogleDrive и SkyDrive дават известно място безплатно. Но ако говорим за доста по обем информация ще трябва да отовориш портмонето.Винаги може да ползваш и хост с FTP достъп.Но ако си представяш този "интернет диск" като хард диск, бъркаш се доста...

Не може ли да кача файловете и когато ми трябват да си ги ползвам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може ли да кача файловете и когато ми трябват да си ги ползвам ?

Можеш, но ми кажи какво си представяш под "да си ги ползвам". Ако искаш там да са ти песните и от там да си ги пускаш то това по-скоро няма да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш, но ми кажи какво си представяш под "да си ги ползвам". Ако искаш там да са ти песните и от там да си ги пускаш то това по-скоро няма да стане.

не просто там да са складирани

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дали услугата на Yunio още работи и е безплатна ? Защото попаднах на мнението на някой си Dark Knight

Да не говорим че не са си подновили сертификата (който е изтекъл на 17.7.2014 г. 06:42 ч.)

не просто там да са складирани

Всички подобни услуги имат правила що се отнася до складиране на подобни материали (пиратски)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от илия кочев
      Купих си нов но на новия като искам да му инсталирам линдолс ми изписва Windows cannout be installed to this disk. Setup does not support configuration of or installation to disks connected through a usb or IEEE 1394 port. Какво означава?
    • от nazty
      Здравейте! Имам проблем със хард дискът. Проверих здравето му със програмата Hard Drive Sentinel и показва, че здравето е на 98%, но много пъти съм получавал син екран след специфични звуци от хард диска, също така го проверих със други програми и показва, че всичко е наред и в момента не знам какво да правя, ако имате идеи какво да направя ще съм благодарен!
    • от Dandelion Chamberlain
      Някакви идеи? Има платени програми за тази работа, но не ми се занимава с това  ... А  как става с клонирането?
    • от Krasis
      Здравейте, имам настолен компютър HP media center pc m9000 с инсталиран Windows 7, SP1. Открих при скениране с Есет вирус, който не успях да унищожа. Реших да сменя харда с нов докато намеря лек за стария. От този момент не мога да продължа тъй като нямам контрол над компютъра. Това, което виждам е единствено стартовия екран, на който пише какви опции имам с клавишите F2, F10, F12. Клавиатурата присветва в самото начало но при натискане на който и да е клавиш не дава никакъв резултат. Отново върнах стария хард и все тая.  Накаква идея как да излезна от това положение.

• от Недко
      Здравейте и честита ви нова година !

Много пъти ми се случва този старичък лаптоп да не открива харддиска при стартиране,
      и да ми изписва съобщение с подобен смисъл върху черен екран.

Забелязал съм, че се случва след огъване или друсване.

Не съм го изпускал от високо, поне не е стигал до пода, а съм го подхващал навреме.

Поправя се най-често след леко потупване в обратна посока на претърпяното "друсване",
      един или повече рестарта, а днес и няколко опита да го подкарам от live-флашка с Минт 13.
      (По-късна версия не понася)

За първи път от live-Минт не се виждаше харддиска, и дяловете му с WindowsXP и Минт. 
      Обикновено се виждат като папки или иконки-харддиск,
      и се монтират автоматично след щракане върху иконките.

Както и да е, след доста рестарти, редувани с потупване от всички страни,
      вече си намери диска и подкара наличния на него Минт.

Току-що докато работеше, пак го обърнах от седнало положение на ляв ръб
      и екрана почерня.
      Изключих го от бутона и след няколко потупвания и 2-3 рестарта
      си намери диска, буутлоудъра и Минта и проработи нормално.

Машинката е с донякъде гъвкав корпус и видимо се огъва като го местя и преобръщам.
      От 2-3 дни го слагам да седне върху един стол с извита седалка,
      на която корпусът леекичко "провисва", огъва се от тежестта си.

Ползвам го почти само като монитор за почти статично гледане на снимки за рисуване на портрети и пейзажи,
      които увеличавам, намалявам, местя, превъртам и т.н.
      Рядко стои в обичайното положение "седнал" на гумените си крачета,
      най-често е на ляв ръб, на твърда равна подложка,
      заради вертикални портретни снимки,
      или виси в 2 примки от стари кабели.

Въпросът ми е дали при така описаното поведение има шанс, аз, неспециалист в хардуера,
      да успея да отстраня проблема, чрез развинтване на винтчета, отваряне на корпуса,
      почистване на евентуално замърсяване, окисляване и пр. по някакви контактни пластини
      в съединенията на кабелите на харддиска ? (ако изобщо е на кабели, а не с по-директен контакт)
      Плитко ли е поставен харддискът 
      или е заровен под пластове платки и въздухопроводи ?
      Изобщо, дали наистина проблемът е в съединенията на кабелите,
      или е възможно да е другаде,
      примерно да не е по харддиска, а в друг възел, 
      или да е софтуерен ?
      Не е голям проблем да го занеса в сервиз.

Предварително ви благодаря ?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.