Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Извинявам се , че задавам поредният такъв въпрос, но наисти мисля, че ще ми помогнете с покупката. 
Да си призная нищo не разбирам от телефони и технологии  и си избирам първо по визия. Tук е момента да помоля за предложения и мнения. Четох многооо и ме заболя главата от разни системи и числа, а да не говорим за разни термини, които не съм чувала до този момент.  Вярвам, че за тези пари, ще се намери нещо свястно (: .
Визуално се спрях на: Alcatel One Touch Idol 2 , Samsung galaxy grand нео ( за момента тези двата са ми наистина симпатични ), Huawei (не помня модела :( ), Nokia Lumia 630 (хм),  LG също  ми харесват. Приемам и предложения. Долу-горе ще се ползват основните неща, интернет, музика, снимки, да има слот за карта памет.  ( сегашният ми тел. е Nokia c5-03 голямо разочерование (подарък ).

Оу, да си призная още стои със лепенката на дисплея ( не искам да го драскам ахахах, предполагам, че ще има и други варианти да предпазя ( до колкото може) смартфона 

От мен визуално от вас трудната работа :)  Благодаря ви :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... Nokia Lumia 630 (хм)...

Той.

ПП. Тук за 269 лв, но не е изключено и по-евтино да се намери.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих предложил тези:

LG Optimus L70 (D325)

Motorola Moto G

ПС: Моторолата няма слот за карта памет, но това едва ли е голям проблем.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HTC Desire 500 - 349 лв

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност след избора на модел, другият въпрос щеше да е от къде е добре да го взема , т.т няма да попадна на някоя измама. Гледах телефони в han*y . Благодаря за предложението, ще обмисля и този модел :)

Благодаря ви, че се отзовахте толкова бързо, а някой да има мнение за alcatel one touch idol 2 ili grand-a ? 

Аз бих предложил тези:

LG Optimus L70 (D325)

Motorola Moto G

ПС: Моторолата няма слот за карта памет, но това едва ли е голям проблем.

И моторолата не изглежда лошо, но искам да има място за карта памет, не си сменям телефоните често, карам си с един доста дълго време. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз все пак да попитам авторката с какъв бюджет разполага, за да знам какво да препоръчвам.

Едит: сега видях бюджета в заглавието.

Допълвам за Моторолата, че вървеше с допълнителни 50ГБ място в гугъл и се добавяха към основния акаунт, който се ползва при стартиране на устройството.

Редактирано от algor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз все пак да попитам авторката с какъв бюджет разполага, за да знам какво да препоръчвам.

Едит: сега видях бюджета в заглавието.

Допълвам за Моторолата, че вървеше с допълнителни 50ГБ място в гугъл и се добавяха към основния акаунт, който се ползва при стартиране на устройството.

Благодаря за  отговора, 99,9 % съм си харесала Alcatel one touch idol 2 , само за магазина се замислих, но реших да е  един от  мобилните оператори ( на свободна цена ) . Това за свободното място в гугъл не ми говори нищо. Много съм скарана с новостите и всичките екстри, които се предлагат с телефоните, а и с техниката като цяло. :) Само се надявам да има нещо като международна гаранция, а най- добре да не ми се налага да я използвам :)

Стискайте палци !!! Ако някой иска да си каже мнението за телефона, моля :)   :wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взех си Idol 2 преди седмица - много съм доволен всичко е перфектно освен че е много голям и батерията не държи много , ако тези неща не те притесняват това е телефона (взех си го от оператор с договор излезе ми 230 или 240 лева)

едит: малко снимки да видиш качеството на камерата Публикувано изображение за мене е прилично за тези париhttp://postimg.org/gallery/19gu1bni8/

едит2: wi-fi е много добър с когото и да съм бил на едно място със всякакви скъпарски телфони никой не хваща и половината от мрежите които хваща idol-a Публикувано изображение Още няма ъпдейт до kit kat но се надявам да има Публикувано изображение въпреки че всеки ми казва да не го чакам с такъв телефон ...

Редактирано от Explo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взех си Idol 2 преди седмица - много съм доволен всичко е перфектно освен че е много голям и батерията не държи много , ако тези неща не те притесняват това е телефона (взех си го от оператор с договор излезе ми 230 или 240 лева)

едит: малко снимки да видиш качеството на камерата Публикувано изображение за мене е прилично за тези париhttp://postimg.org/gallery/19gu1bni8/

едит2: wi-fi е много добър с когото и да съм бил на едно място със всякакви скъпарски телфони никой не хваща и половината от мрежите които хваща idol-a Публикувано изображение Още няма ъпдейт до kit kat но се надявам да има Публикувано изображение въпреки че всеки ми казва да не го чакам с такъв телефон ...

хехех Да ми е честит и на мен :)  Вчера си го взех телефончето ( шоколадовия )  много ме радва като визия! Много съм на ВИЕ с технологиите и с всичките му екстри, но едно е вярно , батерията не държи! А почти не съм го ползвала, нито съм говорила, нито смс, нито интернет. Тази сутрин го изключих след 10часа зареждане, докато го отключа и вляза в настройки падна с 1, 2 % , от там за нула време, на всяко пипане си пада както си иска :( . Намалих яркоста на екрана, махнах вибрацията при допир на "меките клавиши ", даже му зададох някакъв режим за пестене на батерията . С други думи още нищо не съм правила с него и не съм разгадала и 1/4 от менюто. Съвети ????
 А и от къде да си купя skreen protektor и силиконов или твърд гръб за да го предпазя ! 

П.П Като чуят алкател всички си представят онези огромни неща от преди 10 години :) И аз се колебах , но за многоooooo кратко :) Телефона е супер елегантен и за мъже и за жени! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-често ползваните функции за мене са отключване/заключване на екрана с двойна почукване в/у него и задържането на дясното физическо копче което е като 4 черти една в/у друго ти изкарва отворените приложения. Ако си деактивираш гугъл търсене като мене и средното физическо копче прави същата функция като дясното.  За да издържа батерията повече съм намалил яркостта на екрана на минимум всичко без wi-fi и авто завъртане е изключено. Деинсталирал съм всички игри и приложения които не ми трябват както и много деактивирани от вградените които не мога да деинсталирам. Сесията на екрана на 1 черта(15 сек. мисля беше)

Изтегли си уан тъч център софтуера от сайта има яка функция да си прехвърляш неща на телефона без да е включен към компютъра с пин код.

Ако се сетя нещо ще едитвам и ще добавям Публикувано изображение

едит: изтегли си MX Player и CM Browser Публикувано изображение тествах всички от тези категории и установих че това са най-добрите(да ти спестя време)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-често ползваните функции за мене са отключване/заключване на екрана с двойна почукване в/у него и задържането на дясното физическо копче което е като 4 черти една в/у друго ти изкарва отворените приложения. Ако си деактивираш гугъл търсене като мене и средното физическо копче прави същата функция като дясното.  За да издържа батерията повече съм намалил яркостта на екрана на минимум всичко без wi-fi и авто завъртане е изключено. Деинсталирал съм всички игри и приложения които не ми трябват както и много деактивирани от вградените които не мога да деинсталирам. Сесията на екрана на 1 черта(15 сек. мисля беше)

Изтегли си уан тъч център софтуера от сайта има яка функция да си прехвърляш неща на телефона без да е включен към компютъра с пин код.

Ако се сетя нещо ще едитвам и ще добавям Публикувано изображение

едит: изтегли си MX Player и CM Browser Публикувано изображение тествах всички от тези категории и установих че това са най-добрите(да ти спестя време)

Ще пада голямо ровичкане докато свикна и разбера кое и как да го направя по практично. Може ли да ми обясниш как да деинсталирам приложения или тези които не мога, да ги изключа за да не ми хабят батерията! А и как да ги спирам , т.т гледам нещо в интернет, гледам си снимките, или съм отворила настройките и давам най- левия "клавиш" , или средният които ме водят до начален екран, но не значи, че съм излязла от тях или спряла.Това което правя е да задържа десният "клавиш" и от там му давам изчисти всичко. Това помага ли или  ..... ?

Благодаря, за вниманието :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Вчера си намери калъф със силиконово легло за телефона и протектор за стъклото ( много съм доволна хухъхух )

Реших да деинсталирам разни работи от тел. обаче да речем тръгвам да трия някоя от игрите и отдолу  в нещо като описание ми пише, че с това приложение мога да  си отварям снимките , wi-fi абе някакви такива неща. Говорим за игра !!!  Или да речем  Drop Box ??? 
Това  ще се отрази ли на нормалната работа и отваряне на други приложения ????  
Мисля си, че не би трябвало, ама като не им разбирам на тия умни телефони :)     :brick wall:  :questions:  :help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

махай няма страшно , ако случайно нещо прецакаш пак си го инсталирай - аз не махам само тия дето са на андроид. Оглозгах целия телефон оставих си само плеяри , браузер , фенерче , галерия , фейсбук , скайп , вайбър , клеан мастер и някво дето познава песните като ги слушам Публикувано изображение всичко останало затрих.

едит: и някои вградени разбира се елементарни - като време , калкулатор , гмейл и разни такива - също има едно "диск" яко е качва ти всичките снимки автоматично в гугал+ Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Nicole V.
      Здравейте, от скоро имам един проблем..Вече ползвам телефона (samsung j7 2017) от половин година и наскоро изведнъж се появи следния проблем. Като си пусна например песен, първите секунди си се чува както трябва, но после изведнъж рязко се намалява сам без да го пипам, а е усилен до край и няма как да го усилиш още..така е със всичко звънене, аларми..И нямам дори идея защо е така, не съм теглила приложения и не съм си пипала настройките, някой да знае как да се справя, че нещо май не му се свири? 
    • от Ghost_Rider
      Здравейте от два дни телефона ми дава различни проблеми и за това не мога да го хвана какъв е. Предната вечер бях го включила да се зарежда и късно през нощта започна да святка екрана и да издава звука който като включиш зарядно и веднага да го изключиш и това е постоянно. Снощи едвам го заредих какво ли опитвах и днес сутринта като го изключих от зарядното нямаше и кабел влючен в него започна го прави и пише включено usb и изключено usb опитах и както беше на 100 процента батерията стана на 85 и започна да пада със всяка секунда. В един момент спря на 60 процента и изведнъж спря да го прави и стана пак на 100 процента (пак казвам не е включен в зарядно или usb). Стоя около 2 часа и половина на 100 процента при положение че го използвах. Вече от няма накъде трябваше да опитам нещо за да не вземе да гръмне в ръцете ми и направих калибровка на батерията и не знам от това или не започна да спада батерията. Моля ако някой е имал подобно нещо да сподели какъв вид проблем може да е или какво е трябва да се направи.(Преинсталирах телефона преди месец, но не ми е давал проблеми до сега. До сега не съм го рутвала (на две години е)).  Благодаря  
    • от Ndishev
      Здравейте съфорумници. Имам следния проблем с горепосочения апарат. 
      Реших да разнообразя малко и закупих note 3 втора употреба. Тествах го с CPU-Z и ANTUTU. Също така го проверих в imei.info. Без проблеми отваря системното меню на самсунг *#0*# и прави всичко тестове. Притеснявах се да не е реплика, но всичко отговаря на оригинала. И така идва проблема
      Телефона върви изключително ама наистина изключително бавно след mastar reset. Показва, че има 16гб ROM но без нито 1 инсталирано приложение има свободни 900mb. И последното е че в настройките на камерата максимално работи на 8mp а трябва да е на 13.
      Телефона е root-нат и не знам дали е слаган някой не стоков room. 
      Може ли да ми кажете има ли вариант да се оправят тези проблеми? 
    • от Toni_995
      Здравейте преди няколко дни си взехме тв Samsung 55MU6172 имаме проблем ,като влезнем в интернет и цъкнем на сайт със филми без значение  кой дава обложките на филмите с различен цвят ще добавя снимки. Моля някой който разбира да ни помогне , благодаря ви.  

• от asdfj
      Здравейте.На път съм да си закупя Samsung galaxy j5 ,интересува ме добър ли е като модел,батерията издържа ли ? Тъй като от известно време наблюдението ми е,че това е единствената марка която се е задържала на пазара.Имам Lenovo A536 и не съм доволен кой знае колко.Досега не съм имал Samsung и се интересувам дали си заслужава точно този модел.Благодаря!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.