Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

имам проблем с този процес вирус ли е?като пусна някоя игра и се пуска чак след 1мин каквото и да е 

Редактирано от Jason222 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

прегледай какво съм пуснал това че не сте си опраили тъпия форум било дълго и къде даго пусна нито мога да го прекъча направо ако искате ще ги снимам да може да е по лесно 

Редактирано от Jason222 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

прегледай какво съм пуснал това че не сте си опраили тъпия форум било дълго и къде даго пусна нито мога да го прекъча 

Моля, придържайте се към добрия тон. Все пак вие сте дошъл във форума, а не форума при вас!!!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

прегледай какво съм пуснал това че не сте си опраили тъпия форум било дълго и къде даго пусна нито мога да го прекъча направо ако искате ще ги снимам да може да е по лесно

Сайта не е мой, че да го оправям (обикновен потребител съм), търсете помощ в „по-умните“ форуми!

П.П. Пишете по-разбираемо!

Редактирано от chochomen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

форуми вика най добре самин се оправи а не да чакаш на форуми да 4истя тука и могат да ме оберат даже от историята сиг виждат 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами хубаво си помислете защо никой не ви помогна....?!?

Всичко приключва до тук. Темата се затваря.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.